Obuwie

Ciekawostki z branży beauty - co nowego w biznesie, co jest w trendach, co warto wiedzieć.
Memła

Obuwie

Post autor: Memła »

Gdzie najczęściej kupujecie buty? Zastanawiam się, czy macie może jakieś ulubione sklepy? Może macie nawet ulubionego producenta? Ja przyznaję, że do tej pory nosiłam głównie sportowe, ale zmieniłam pracę i muszę trochę zmienić "styl". Ostatnio kupiłam piękne czółenka, nie sądziłam, że bardziej eleganckie buty damskie też mogą być wygodne :)
Zośka22

Re: Obuwie

Post autor: Zośka22 »

Jak dobrze dobrać obuwie? To bardzo ważny element naszej garderoby. Szczególnie teraz, kiedy aura robi się coraz bardziej deszczowa i chłodna dobre obuwie jest jeszcze bardziej ważnym elementem naszego ubioru. Najważniejszym pytaniem jakie powinnyśmy postawić sobie przed zakupem obuwia jest cel do jakiego potrzebować będziemy to obuwie .Zapraszam do lektury tego bloga - https://www.demar.com.pl/blog/wybierz-s ... e-spacery/ ,dowiesz się na co zwracać uwagę by buty były dobrze dobrane w stosunku do potrzeb.
Kaśka

Re: Obuwie

Post autor: Kaśka »

Od jakiegoś czasu już zdecydowanie bardziej wole kupować buty przez internet. Tak jest szybciej, wygodniej no i mam pewność, że zawsze będzie moja rozmiarówka:) Na ten sezon jesienno zimowy fajne botki i kozaki znalazłam sobie na Saway. Z naturlanej włoskiej skóry, solidnie i starannie wykonane. Dobrze leżą na nodze, w środku są miękkie więc nic nei obciera, są lekkie tak więc noga się nie meczy. Buty prezentują się zgrabnie i co wazne, wyglądają dokładnie jak na zdjęciu w opisie:)
Dżony

Re: Obuwie

Post autor: Dżony »

Zima to pora roku, która stawia przed nami wyzwanie utrzymania ciepła bez rezygnacji ze stylowych rozwiązań. Kluczowym elementem są odpowiednio dobrane buty, które będą zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie dopasowane do naszej garderoby. Na https://gazetaregionalna.com/buty/ znajdują się cenne wskazówki, jak wybrać obuwie, które spełni obie te funkcje. Dzięki tym poradom, każda zimowa stylizacja będzie nie tylko praktyczna, ale i pełna klasy.
ODPOWIEDZ