Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Honka12
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2020, 17:28

Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: Honka12 »

Czy kupno wózka Cavoe Osis, gdy mieszka się na wsi to na pewno dobry wybór? Zastanawia mnie to, bo wózek ten jest raczej typowo miejskim i w sumie na pewno w większości będę go używać na terenach miejskich, bo bardzo dużo czasu spędzam w mieście. Co myślicie na ten temat??

anemostaty okrągłe
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: mila8788 »

Jeśli wiesz, że ta amortyzacja nie będzie Ci potrzebna, a za to potrzebujesz wózek malutki i lekki, na pewno Osis będzie dobrym wyborem. Sama też mam ten wózek, z tym że mieszkam w dużym mieście i nie brakuje mi amortyzacji, a dziecko większość spacerów przesypia, więc jak widać pełni swoje funkcje idealnie.
Awatar użytkownika
Honka12
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2020, 17:28

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: Honka12 »

Mnie w Osis zastanawia właściwie tylko jedno - czy brak amortyzacji nie przeszkadza w codziennych spacerach? nawet w mieście trafia się sporo nierówności - czy Osis daje sobie z nimi radę? Nie chcę aby każdy kolejny spacer był dla mnie i mojego dziecka męczarnią.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: mila8788 »

Osis to wózek typowo miejski, więc radzi sobie z nierównościami, które występują w mieście (oczywiście mam nadzieję, że nie mówisz tutaj o rozkopanych ulicach ;)). Brak amortyzacji mi osobiście w niczym nie przeszkadza, bo dziecko nie potrzebuje bujania do snu.
Awatar użytkownika
Honka12
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2020, 17:28

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: Honka12 »

No to najważniejsze, że brak amortyzacji w niczym nie przeszkadza. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi, teraz już wiem, że Cavoe Osis naprawdę warto kupić i na pewno za niedługo złożę zamówienie (chociaż najchętniej zrobiłabym to już teraz :D) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
stynka
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2020, 17:41

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: stynka »

Z tego co kojarzę to chyba ten wózek też cieszy się dobrą opinią, tak samo jak ten model x-landera który ja kupiłam, zresztą to właśnie pozytywne opinie użytkowniczek mnie skłoniły do zakupu tego wózka. Oglądałam też różne filmiki na jego temat na yt, super się składa i wygląda na dużo droższy
gośka96

Re: Cavoe Osis mieszkając na wsi?

Post autor: gośka96 »

Jeśli zamierzasz używać go wyłącznie w mieście to na pewno będzie dobry wybór. ja jednak wolałam wybrać coś z amortyzacją, co też sprawdzi się na wioskowych terenach. Wybrałam więc cavoe axo, który również wygodnie się przewozi, bo nie zajmuje dużo miejsca.
ODPOWIEDZ