Gdzie kupić dobry wózek?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: piratka »

Myślę że w necie są fajne sklepy ale czy da radę kupić tak w ciemno?
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: kala90 »

Pewnie, że tak. Wystarczy się rozejrzeć w sieci. Mi spodobał się na przykład taki klasyczny czarny model wózka: https://aberlystore.pl/pl/p/Wozek-wielo ... ZARNY/1021 . Jest to wózek wielofunkcyjny i myślę, że to dobry wybór.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: kaktusowa »

A ja jestem zachwycona tym www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ x-landerem, jest tu u tej blogerki bardzo dokładnie opisany, jest nim tak samo zachwycona jak ja

clean engine
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: aneczka »

Duży wybór wózków widziałam też na stronie https://bejbi.eu/. Jest to świetnie wyposażony sklep internetowy. Warto sobie do nich zajrzeć w wolnej chwili. Myślę, że znajdziecie to, czego potrzebujecie.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: guru »

Mi się ostatnio spodobał model Cybex Priam w projekcie Jeremy'ego Scotta: https://umalucha.pl/produkt/wozek-cybex ... nfigurator . Czarny klasyczny projekt ze złotymi dodatkami to strzał w dziesiątkę. Chyba się zdecyduję właśnie na ten wózek.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:56

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Xenia »

Sama nie kupowałam w ciemno wózka, bo byłoby to trochę ryzyko. Podróż i spacer z dzieckiem to moja codzienność więc akcesoria do tego celu potrzebne muszą spełniać wszystkie normy i oczekiwania. Przed decyzją o zakupie podpytałam znajomą z pracy, gdzie kupowała wózek dla swojego malucha. Okazało się, że jedną z najlepszych stron zakupowych dla niej jest Ceneo.
Awatar użytkownika
Zmarcha
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:52

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Zmarcha »

Jeżeli chodzi Wam o spacerówkę to polecam rzucić okiem na taki model wózka od Disneya: https://aberlystore.pl/pl/p/Disney-by-E ... ament/1047 . Mi bardzo się spodobał. Uważam, że do tego jest też całkiem niedrogi.

stycznik do baterii kondensatorów
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: lilona »

A ja polecam wózek euro-cart Volt Pro. Jest to spacerówka która posiada wygodne siedzisko przeznaczone dla malucha od dnia narodzin do 22 kg. Koła są amortyzowane , koszyk pojemny a budka posiada dodatkową sekcję. Na spacerach wózek jest bezproblemowy, jedzie płynnie i kieruje się nim wygodnie.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: uulakita »

Ważniejsze pytanie to nie gdzie tylko jakie ? Najważniejsze jest aby wózek był bezpieczny, wygodny i solidny oraz bezproblemowy na spacerach. został on w gondolę z regulacją oparcia , przepinane siedzisko oraz wytrzymałe koła.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: piratka »

jedno i drugie pytanie ważne :D
Awatar użytkownika
stynka
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2020, 17:41

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: stynka »

Jeśli chodzi o to gdzie kupić wózek to chyba jasne że teraz najbezpieczniej kupować online a x-lander nawet pozwala na wypróbowanie wózka w domu zupełnie za darmo
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: piratka »

Najlepiej kupić porządny wózek w tym https://silvercross.pl/wozki/ sklepie, bezpośrednio od producenta , a te wózki są rewelacyjne, bardzo starannie wykonane i to z najlepszych luksusowych materiałów więc warto się rozejrzeć za jakimś odpowiednim modelem
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 26
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:48

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Olkka »

Wszystko zależy od tego jaki model chcesz:) My akurat jeździmy anexem m/type i ja kupowałam wózek przez internet i choć trochę się obawiałam to okazało się, że nie ma czego. Wózek przyszedł w nienaruszonym stanie, dokładnie taki jak chciałam i całkiem szybko od momentu zamówienia;)
baśka

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: baśka »

Bardzo fajny ten wózek troszkę przypomina mi mojego x-landera, ja go kupiłam ze względu na duży kosz zakupowy i dużą budę taką co chroni przed słońcem czy wiatrem porządnie, amortyzację też jak się okazuje ma świetną
miśkaa

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: miśkaa »

Ja polecam Riko Basic Sport. Mamy ten wózek już pół roku i jestem nim zachwycona! Koniecznie go obejrzyj jak będziesz kupować wózek. Nas przekonała szeroka gondola, duże koła i amortyzatory. Wózek wbrew pozorom jest bardzo lekki i świetnie się go prowadzi na każdym terenie.
Zośka

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Zośka »

Ja akurat swojego anexa zamawiałam przez internet- tak było szybciej i wygodniej. Paczka dotarła bez żadnych przygód i całkiem szybko, a wózek jest dokładnie taki jak chciałam;)

czas regeneracji wątroby
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: mila8788 »

Ja chyba na Twoim miejscu poszukałabym na internecie. Tam masz całkiem spory wybór różnych wózków
___
stoiska reklamowe
Iśka

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: Iśka »

Ja kupowałam w sklepie stacjonarnym. Zdecydowałam się na e/type od anexa i jestem z niego zadowolona. Jest solidny i wygodny, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła a przy tym jest łatwy w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
jodła

Re: Gdzie kupić dobry wózek?

Post autor: jodła »

stynka pisze: ↑08 maja 2020, 8:55 Jeśli chodzi o to gdzie kupić wózek to chyba jasne że teraz najbezpieczniej kupować online a x-lander nawet pozwala na wypróbowanie wózka w domu zupełnie za darmo
Tez mam wózek tej marki i mogę potwierdzić że są solidne ale mają też bardzo atrakcyjny wygląd i wiele przydatnych funkcjonalności, moim zdaniem to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym
ODPOWIEDZ