Kot drapie meble

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Żuczek662

Kot drapie meble

Post autor: Żuczek662 »

Witam! Mam problem z drapiącym kotem. Ostatnio coś przerzucił się na meble mimo że ma swój drapak. Nie mam pojęcia o co chodzi, natomiast wolę uchronić resztę foteli przed zniszczeniem. I pytanie, jak to zrobić? Czy taki produkt pomoże? https://www.feliway.com/pl/Nasze-produk ... by-FELIWAY Będę wdzięczny za pomoc!
komusz

Re: Kot drapie meble

Post autor: komusz »

przez wiele lat szukałem idealnej karmy dla mojego kota, aż natrafiłem na markę Josera. Muszę przyznać, że to była rewelacyjna decyzja! Moje zwierzę ma teraz pełnię energii i witalności. Widzę, że jego zdrowie i kondycja są na naprawdę wysokim poziomie.
alamana

Re: Kot drapie meble

Post autor: alamana »

Nie jest niespodzianką, że koty drapią meble, ale czy wiesz, że olej CBD Hempets może pomóc utrzymać kota w ryzach? Regularne dodawanie oleju CBD do diety kota może pomóc poprawić jego ogólny stan zdrowia i zmniejszyć poziom stresu, co z kolei może pomóc zmniejszyć jego potrzebę drapania mebli.
derillo1

Re: Kot drapie meble

Post autor: derillo1 »

Pamiętajcie, że zdrowa żywność to podstawa, a Josera to marka, która naprawdę dba o dobre samopoczucie waszego kota. To najlepszy sposób na zapewnienie mu długiego życia pełnego radości.
ODPOWIEDZ