Kto zamontuje rekuperator?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Fabia
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 22:28

Kto zamontuje rekuperator?

Post autor: Fabia »

Hejka kochani. Jakich specjalistów od montażu rekuperatorów polecacie? Słyszałam, że firma centrumrekuperacji.pl całkiem dobrze sobie z tym radzi. Też jesteście takiego zdania?
Awatar użytkownika
Lora_86
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 4:14

Re: Kto zamontuje rekuperator?

Post autor: Lora_86 »

Absolutnie się zgadzam. Sama zlecałam im montaż gruntownego wymiennika ciepła i na żadnym etapie tak naprawdę mnie nie zawiedli, a dodatkowo wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Super!
michałkowa

Re: Kto zamontuje rekuperator?

Post autor: michałkowa »

Warto też przy montażu rekuperatora sobie też od razu zakupić takie rzeczy jak maskownica na rury rekuperatora żeby wszystko wyglądało w pomieszczeniu schludnie i nie rzucało się jakoś bardzo w oczy :) Jednak rekuperator to świetna sprawa, ale często potrafi całkiem mocno rzucać się w oczy i psuć trochę wystrój wnętrza.
Wariatka

Re: Kto zamontuje rekuperator?

Post autor: Wariatka »

Niestety ja u siebie jeszcze póki co takich rozwiązań nie mam, ale za to chcę powiedzieć, że sama jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym aby właśnie mieć pompę ciepła Kaisai. Jednak zanim ja coś kupię to chcę wiedzieć o danym produkcie jak najwięcej i w tym przypadku niestety zbyt wiele się nie dowiedziałam.
ODPOWIEDZ