Które majtki męskie są wygodniejsze? W bokserkach czuję się nieswojo. Każdy może doradzić w sprawie dobrych majtek?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Każdy może

Które majtki męskie są wygodniejsze? W bokserkach czuję się nieswojo. Każdy może doradzić w sprawie dobrych majtek?

Post autor: Każdy może »

Które majtki męskie są wygodniejsze? W bokserkach czuję się niekomfortowo, wszystko jest za luźne i czuję się jak bez bielizny. Chcę, żeby były ciasne, ale nie zgniatające, aby uniknąć przyszłych problemów zdrowotnych.Czy ktoś może polecić dobre majtki?
sąmanta

Re: Które majtki męskie są wygodniejsze? W bokserkach czuję się nieswojo. Każdy może doradzić w sprawie dobrych majtek?

Post autor: sąmanta »

Zawsze kupuję tylko u nas [url] https://shopsy.pl/slipy-meskie [/ url] Ładnie, wygodnie i nigdzie nie uciskam. Po tym, jak kupiłem tam majtki, nie kupuję ich nigdzie indziej. Zahaczyłem wszystkich moich znajomych na tej stronie i wszyscy są zachwyceni, mężczyźni to lubią, nic nie naciskają, ale wszystko jest zebrane.
ODPOWIEDZ