Medycyna estetyczna - help

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Anetuś Kobietuś

Medycyna estetyczna - help

Post autor: Anetuś Kobietuś »

Czy jest ktoś mi w stanie pomóc? Moja przyjaciółka twierdzi, że medycyna estetyczna Świecie jest jedynym słusznym wyborem, że teraz każdy korzysta z takich usług itd. Generalnie namawia mnie na botoks, ale ja sama nie wiem, nie jestem przekonana. Czy to faktycznie takie bezpieczne? Jeżeli jest ktoś w stanie pomóc, to ja z chęcią porozmawiam na ten temat. Dziękuję
Xx SilnyOsiłek xX

Re: Medycyna estetyczna - help

Post autor: Xx SilnyOsiłek xX »

Przed podjęciem tak drastycznych decyzji warto cos dowiedizieć się o zabiegu. Najelpiej poszukać źródeł sprawdzonych. W tym wypadku polecam Ci poniższy tekst. https://doitmobile.pl/toksyna-botulinow ... -botoksie/ Dowiedz się jak najwięcej - zalety i korzyści i skutki itd. Żeby czuć się pewnie co do decyzji.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: Medycyna estetyczna - help

Post autor: loka »

Proponuję po prostu udać się do centrum medycznego Damiana https://damian-cme.pl/, gdzie po prostu pójdź i porozmawiaj ze specjalistami. Mi wszystko objaśnili, doradzili i bez botoksu ale coś tam dla siebie zrobiłam. Na forum to wiesz, nie znam się a się wypowiem :p Tu trzeba kogoś kto w tym siedzi od lat.
Lucuś8

Re: Medycyna estetyczna - help

Post autor: Lucuś8 »

Właśnie interesuje mnie mezoterapia ale nie wiem do końca jak to wygląda i czy po takim zabiegu moja cera na pewno będzie wyglądać dobrze. Nie chciałbym pogorszyć stanu cery. Jeśli kojarzycie klinikę, która robi taki zabieg to napiszcie mi gdzie wykonują go i czy warto go robić.
ODPOWIEDZ