Organizacja pogrzebu

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
błysk

Organizacja pogrzebu

Post autor: błysk »

Witam, możecie mi powiedzieć, kto może mi pomóc zorganizować pogrzeby poznań ? Dokładniej muszę pożegnać moją kuzynkę, która nie miała rodziny bliższej, a moja przyjaciółka musi pochować mamę. Bardzo jej współczuję, płacze całymi dniami. Dlatego ja pomyślałam, że może ją odciążę, pomagając przy uroczystości. Poradzicie mi coś?
łajka

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: łajka »

w Poznaniu... nie pomoge , ja akurat ze Świdnicy jestem.. pogrzeb mojej mamy od a do z udalo sie ogarnac dzieki pomocy zakladu pogrzebowego Gloria. to byly bardzo ciezkie chwile dlatego tak bardzo doceniam to, ze w wiekszosci spraw bylam wyreczana przez personel zakladu

wieszaki drewniane na ścianę
Alutka Ż

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: Alutka Ż »

Trudno w takiej sytuacji coś doradzić bo ja sama wiem jak człowiek nie myśli jeżeli traci kogoś bliskiego. Kiedy zmarła moja mama byłam w takim szoku....jeszcze brałam leki uspokajające i dobrze, że zakład pogrzebowy https://gasowski.info/ zajął się wszystkim bo nawet nie docierało do mnie jakie kwiaty wybrać. ...
KarolpNKOŚ

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: KarolpNKOŚ »

Jeżeli można to tak napisać to my korzystaliśmy z pomocy zakładu pogrzebowego w Świętochłowicach „Lacrima” . Powiem wam, że my musieliśmy sie przygotować do pogrzebu bo moja babcia po prostu umierała w szpitalu i chcieliśmy się na to dobrze przygotować. Moje dzieci przeszukały internet w poszukiwaniu zakładu pogrzebowego w naszym miejsce i wybraliśmy właśnie ich https://lacrima.com.pl/nowosci,oprawa_u ... ii,57.html . Babcia była osobą niewierzącą wiec trzeba było zamówić mistrza ceremonii
esmee

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: esmee »

A co wiecie o takich aspektach, jak zasiłek pogrzebowy ? Jak się starać o taki zasiłek? Jakie papiery i gdzie trzeba złożyć? Pytam dla przyjaciela, który pochował kogoś bardzo bliskiego... Nie znam się na takich rzeczach i nie chcę tak w ślepo rzec, jakieś teorie.
ODPOWIEDZ