Ortodonta

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Ortodonta

Post autor: andzela »

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się leczeniem wrodzonych i nabytych wad zgryzu oraz eliminowaniem wielu innych nieprawidłowości związanych z zębami.
Awatar użytkownika
faster
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:09

Re: Ortodonta

Post autor: faster »

Warto też dodać, że ortodoncja jest jednym z najbardziej rozwijających się dziedzin medycyny. Na pewno słyszeliście o czymś takim, jak metalowe aparaty nazębne, prawda? Pewnie nie raz widzieliście je na zębach znajomych, czy przypadkowo spotkanych osób. A przecież dziś jest inny sposób na prostowanie zębów. O wiele mniej rzucające się w oczy aparaty językowe zakładane w ortolingwa.pl .
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: Ortodonta

Post autor: mleczko90 »

Gdzie szukać dobrego ortodonty?
________________________
bestmed
Awatar użytkownika
Derillo
Posty: 45
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:06

Re: Ortodonta

Post autor: Derillo »

To zależy jaki aparat się chce i skąd się jest. Ja chodziłam na leczenie nakładkami Invisalign w klinice Proste Zęby w Warszawie i polecam :) nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka to jest radość cieszyć się pięknym uśmiechem
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:56

Re: Ortodonta

Post autor: Xenia »

Byłam raz u stomatologa i zapytałam się przy okazji czy powinnam mieć założony aparat. Powiedział mi, że musiałabym mieś usuniętą przynajmniej ⅓ zębów. Dla mnie to niezrozumiałe dlatego chcę się skonsultować z ortodontą z prawdziwego zdarzenia. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o klinice Dental Pro, która znajduje się w Gdyni Pogórze i chyba w tej sprawie się do nich wybiorę.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:19

Re: Ortodonta

Post autor: anulka30 »

Na dobrego ortodontę ciężko trafić. Przyznam, że wiele dobrych ofert ostatnio widziałam na https://ortodontica.pl . Uzębienie jest ważne i warto dbać o zęby. Każdy z nas chce się uśmiechać ładnie. A akurat oferta ich jest bardzo szeroka.
PaulaŻ

Re: Ortodonta

Post autor: PaulaŻ »

Ja już jestem po leczeniu i mam teraz piękne i proste ząbki. Mój zgryz wyleczyłam z pomocą bardzo dobrego ortodonty z tego gabinetu http://www.rojekdental.pl/pl/ , który doradził mi dobra metodę i leczenie przebiegło sprawnie bo też stosowałam się do zaleceń.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Ortodonta

Post autor: Mimozza »

Nie byłam przekonana do aparatu na zęby, no ale jest to bardzo ważne żeby mieć proste zęby i zrobić to jak najszybciej. Zobaczcie sobie tu może i gabinet dentystyczny https://dentistica.pl i ich pomoc stomatologiczną. Na pewno wam pomogą.

niezbędnik survivalowy
Adriańa44343

Re: Ortodonta

Post autor: Adriańa44343 »

Ja założyłam swój aparat u ortodonta Wałbrzych Moim zdaniem był to najlepszy wybór ponieważ u nich załatwiłam wszytsko. Wyleczyli oni moje zęby które musiałam ogarnąć przed zakładaniem aparatu i myśę ze to fajne rozwiązanie ponieaż nie musiałam chodzić po wielu gabinetach tylko załatwiłam wszytko na miejscu. Poelcam
ODPOWIEDZ