Serwis Iphone

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Serwis Iphone

Post autor: dina »

Cześć! Macie namiar na sprawdzony serwis iphone, gdzie pracują na oryginalnych częściach i faktycznie znają się na rzeczy? Mnie w sieci udało się znaleźć namiar na https://www.macforce.pl/serwis/naprawa- ... o-aparatu/ ale zanim skorzystam z ich pomocy, chciałabym poznać wasze zdanie w tym temacie.
Łukasz

Re: Serwis Iphone

Post autor: Łukasz »

Jeżeli szukacie profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego produktów Apple, to polecam Wam iDared Serwis w Warszawie. Świadczą oni szeroki zakres usług, w tym wymiana szybki iPhone , dlatego jeżeli macie problem z Waszym sprzętem do polecam Wam wejść na stronę głowną.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Serwis Iphone

Post autor: Piekna »

Serwis telefonów na pewno się przyda, no ale jeżeli nie mam iphona to po prostu jakiś uniwersalny serwis mi się przyda. Z moim telefonem nie udało się już nic zrobić, ale jakoś bardzo mi na nim nie zależało. Kupowałam realme 8 Pro był tu już najwyższy czas na zmianę telefonu.
Beata

Re: Serwis Iphone

Post autor: Beata »

Ja od siebie mogę polecić naprawa iphone 12 mini uratowali mojego iPhona'a :) Naprawdę szybko i rzetelnie wykonana praca. Mam wrażenie, że telefon działa lepiej, niż gdy kupiłam go całkiem nowego. To nie pierwszy serwis Iphone, w którym jestem ,ale pierwszy,z którego jestem tak zadowolona.
Radosław33

Re: Serwis Iphone

Post autor: Radosław33 »

Czy lubicie Iphony. Powiem tak, nie przyzwyczajam sie do żądnej marki, choć trzeba przyznać ,że Iphony są na prawdę dobre. Bardzo ważną kwestią podczas użytkowania smartfonów jest to czy psują się one częściej niż inne tego typu urządzenia. Po okresie gwarancji istotna sprawą jest umiejętność naprawy smartfona .Tutaj - https://gsm.quadra-net.pl/kurs-naprawy- ... ,24,39.htm informacje jak poradzić sobie ze smartfonem. Drugą ważną sprawą jest dostęp do wysokiej jakości części zamiennych
ODPOWIEDZ