Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
wyspa
Posty: 33
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:40

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: wyspa »

Moim zdaniem warto poszukać swojego hobby i poszerzać wiedzę w tym temacie. Na przykład może to być zbieranie znaczków. W tym sklepie możemy kupić znaczki: www.znaczkopol.pl Myślę, że to ciekawe zajęcie i warto poszukać więcej znaczków na stronie. A Wy jakie macie hobby?
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: cialopozytyw »

Ja w wolnym czasie tak się właśnie bawię w odnawianie. Takie hobby. Chociaż niejedyne, bo interesuję się też numizmatyką. Polecam zajrzeć na stronę : http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ Tam dowiecie się wszystkiego na ten temat.
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: hanka »

Zarówno filatelistyka jak i numizmatyka nie są popularne, bo jednak pochwalenie się czymś takim rzadko przynosi żądany efekt, ale nie jest powiedziane, że to nieciekawe hobby. Mój brat zbiera monety i mnie to samej czasem ciekawi. Ogólnie jeszcze chcemy się wybrać do AirPoint na symulator lotów. To też może być fajne doświadczenie ;D .
Awatar użytkownika
ayris
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2020, 21:23

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: ayris »

Każde hobby jest fajne i ciekawe :) Ja kiedyś zbierałam znaczki. Jakiś czas temu przerzuciłam sie na roślinki i stworzyłam zielnik. Pomógł mi w tym ten artykuł https://zrobionerecznie.pl/jak-zrobic-zielnik Kolekcjonowanie roślinek wciągnęło mnie chyba bardziej niż znaczki.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: informatyk »

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji zbierać znaczków, ale bardzo chętnie zbieram monety i właśnie numizmatyka mi się najbardziej podoba. Jak jeszcze chcę nabyć nowe monety to zawsze staram się czytać opinie. Tak jak na stronie https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ jest napisane to właśnie wiadomo, że w takich miejscach warto jest nabywać nowe okazy.
eSportów34

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: eSportów34 »

CS:GO może być łatwo śledzony ze sprawdzonych źródeł. Na przykład Egamersworld.com - to bezkonkurencyjny portal do świata cybersportu! Skupia się na liderach eSportów, w tym DotA 2, Hearthstone (oparty na WoW Universe), Heroes of the Storm (kolejny produkt Blizzard Ent), Counter Strike (https://pl.egamersworld.com/counterstrike/latest), oraz League of Legends. Dostarczamy przewodniki, filmy, materiały filmowe, wiadomości, recenzje bukmacherskie i inne informacje, które pomogą Ci zrozumieć szczegóły dotyczące eSportów.
ODPOWIEDZ