Jak pozbyć się zmarszczek?

Która z nas nie chciałaby zatrzymać czasu? Opowiadamy o kosmetykach anti-aging, zabiegach odmładzających, walce ze zmarszczkami i sposobach na zachowanie młodego wyglądu.
Awatar użytkownika
Wilczek12
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2019, 9:15

Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Wilczek12 »

Aby uniknąć zmarszczek stosuj regularne peelingi. Dzięki temu Twoja skóra będzie gładka i lśniąca. Szukasz specjalnych peelingów do pielęgnacji twarzy ? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą apteki internetowej apteka-leki.pl. W tej aptece znajdują się produkty w bardzo korzystnych cenach!

suplementy kolagen
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: bidon »

Ja bylam ostatnio na takim zabiegu z osoczem bogatopylkowym w Bienkowscy Clinic w Czestochowie. zabieg polega na wstrzyknieciu w skore preparatow przygotowanych z osocza ktore pobudzaja do produkcji kolagenu i ujedrniania sie skory :) Super sprawa, bo efekty po kilku zabiegach sa fenomenalne

hyundai h 200 wymiary
Awatar użytkownika
złośnica
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2019, 23:46

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: złośnica »

Wszystko zalezy od pacjentki od tego w jakim jest wieku i na ile rzeczywiscie niezbedne jest "ostre" działanie. Czasami jest tez tak, ze wystarczy chociazby masaż twarzy dla pobudzenia cery do produkcji kolagenu lub chociazby ten peeling kawitacyjny https://www.naturamed.pl/kosmetyka-prof ... witacyjny/ dla pobudzenia metabolizmy komórek skóry
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: agahorak »

Nie wiem jak u Was ale u mnie te zmarszczki zawsze najbardziej widoczne były w okolicach oczu i ust. Na szczeście udało mi się znalezc złoty środek by zahamować ten proces starzenia się skóry w tych okolicach. Kojarzycie ten liftingujący krem z Christiana Laurenta z serii ReVOLUtion https://christianlaurent.eu/skoncentrow ... eki-50-70/ ? Jest świetny! Zrobiłam większe zapasy w Rossmanie bo mieli promkę na ich produkty do końca września.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kasiula
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:09

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Kasiula »

A może zamiast kremów / masek czy sposobów domowych oddać się w ręce specjalistów na profesjonalne zabiegi. Ja się oddaje w ręce profesjonalistów zawsze w tej jednej klinice : https://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ ... -mimiczne/ Polecam sprawdzić zabiegi zapisać się na konsultację na pewno dostosują zabieg do każdego
Awatar użytkownika
tomka
Posty: 32
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:26

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: tomka »

kwas hialuronowy jest świetny, zwłaszcza dla alergików dlatego ja śmiało mogę polecić klinikę dermed w Krakowie, miejsce genialne a zabiegi bombowe, twarz wyglada przepięknie .
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Syliwa43 »

Czasu się nie cofnie, to jest pewne, ale można wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym. Ja polecam kwas marki Restylane. To kwas, ktory jest używany na całym świecie już od 20 lat. Znajduje sie na liście FDA. Dobry lekarz i w żadnym wypadku nie trzeba obawiać się zabiegu :)
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Philli »

A korzystał ktoś z http://zdrowieija.pl/redukcja-zmarszczek/ ? Podobno bardzo dobrze działa to na zmarszczki. Potwierdzicie skuteczność tego leku?
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
Hormonek
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:33

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Hormonek »

Wszystko zależy od tego jaki to rodzaj zmarszczek. Tak naprawdę nie zawsze zmarszczki powstają na skutek starzenia się skóry. Jeśli macie np braki w uzębieniu to warga może się zapadać i powstaje pionowa zmarszczka. W tej sytuacji jedyną opcją jest wstawienie zęba. Można to zrobić np za pomocą implantów. Dobry implantolog w Krakowie przyjmuje w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie liczyć na profesjonalnie dopasowanie implantu oraz osadzenie korony niewyróżniającej się spośród pozostałych zębów. Po uzupełnieniu brakującego zęba zmarszczka stanie się niewidoczna.
Awatar użytkownika
kapriczka
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:33

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: kapriczka »

U mnie świetnie się spisują te zabiegi, które wykorzystują krioterapię - https://www.centrumodmladzania.pl/ Nie wiem czy kiedyś próbowałyście ale naprawdę super to się sprawdza :) skóra promienieje po nich a zmarszczki są zdecydowanie płytsze
Awatar użytkownika
trusek
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:23

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: trusek »

Ja szukałem informacji jak pozbyć się zmarszczek pod oczami. Dużo wiedzy na ten temat znalazłem w artykule https://zmarszczkimimiczne.pl/jak-pozby ... od-oczami/ Podsyłam, bo może się komuś przyda. Nie zawsze trzeba kosztownych zabiegów, żeby uzyskać fajny efekt.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: loka »

Ja to stosuję specjalny krem do takich problemów, a mianowicie krem ochronny przeciwzmarszczkowy od dermofuture z Power Bees. Ma świetny skład, a do tego skóra znacznie lepiej po nim wygląda, bo jest ujędrniona i zmarszczki są wygładzone. To jest zdecydowanie mój absolutny hit jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy.

msdd
Awatar użytkownika
napavsun
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2020, 19:38

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: napavsun »

ja chedze regularnie do kliniki dermed do Krakowa na kwas hialuronowy aby wypełnić zmarszczki bardzo fajna i konkretna sprawa, zmarszczek teraz nie ma, są ładnie i delikatnie wypełnione wyglada to mega naturalnie :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 64
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: kozi44 »

WArto się udać do dobrego gabinetu na usuwanie zmarszczek, moje koleżanki chodzą na takie zabiegi do Esticlinic. Ja z kolei u nich robię teraz usuwanie brodawek Lubliniec Wszystkie bardzo jestesmy zadowolone z efektów, oni mają profesjonalny sprzęt, elastyczne terminy a i ceny znacznie korzystniejsze niz konkurencja. Na prawde warto
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: melania »

jesli chodzi o zmarszczki to moge polecic fajna serie red ginseng z bielendy, mam krem na dzien i na noc plus krem po oczy, efekty rewelacyjne, lepsze niz oczekiwalam :) warto wyprobowac
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: kala90 »

Moim zdaniem zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to najlepsze rozwiązanie. Wiele osób obecnie decyduje się na wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Poczytajcie o zabiegach wygładzania zmarszczek i wolumetrii twarzy na stronie krakowskiej Neonii: https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... aluronowy/ .
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: mila8788 »

Sposobów na pewno znajdzie się wiele, ale moim zdaniem najlepiej jest zdecydować się na medycynę estetyczną. Najważniejsze to wybrać odpowiednią klinikę, która naprawdę Ci pomoże. Na stronie: https://www.qclinique.pl/baza-wiedzy/ki ... iolipolizy znalazłam artykuł od kliniki, która na pewno warta jest uwagi. Ma szeroką ofertę, świetne opinie i super specjalistów. Artykuł sam w sobie też mnie zaciekawił bo zastanawiam się nad zrobieniem kriolipolizy, a ten mi wiele w tym temacie wyjaśnił
Kaśka

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Kaśka »

Ja zaczęłam stosować dermokosmetyki Collagen z Novaclear do codziennej pielęgnacji. Dbają o dorą kondycję skóry, uelastyczniają ją, nadają sprężystości, wygładzają i dobrze nawilżają. Dają przyjemny efekt rozświetlenia cery. Pomagają zachować młody wygląd na dłużej.
Karolińska1604

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Karolińska1604 »

Polecam kolagen do picia, sama stosuje i jestem bardzo zadowolona z efektów, poprawiła się jędrność, udało mi się też wygrać z trądzikiem, ostatnio dołożyłam też kolagenowe masło do ciała, jeśli chcesz to napisz do mnie na maila to dam Ci namiar na kogoś, kto Ci wszystko wytłumaczy i doradzi co i jak :) [email protected]
olka87

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: olka87 »

Tutaj https://primeclinic.pl/zabiegi-na-twarz/ możecie poczytać o różnych zabiegach na usuniecie zmarszczek. Wypełniacze są substancjami wstrzykiwanymi pod skórę w celu uzupełnienia utraconej objętości, zredukowania zmarszczek i poprawy konturów twarzy. Najczęściej używanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy lub toksyna botulinowa.
Żytka

Re: Jak pozbyć się zmarszczek?

Post autor: Żytka »

Po kilku latach stosowania kosmetyków przeciwzmarszczkowych mogę powiedzieć, że jedyny który jest wart swojej ceny i wart wydanych pieniędzy jest krem Orientany z ashwagandą. No jedyny tak napinający skórę i zapewniający jej odpowiednie nawilżenie na długi czas
ODPOWIEDZ