Plecak

Lubisz eksperymentować z makeupem? Jesteś na bieżąco z nowościami? Szukasz opinii na temat produktów? A może dopiero zaczynasz i szukasz porady? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Plecak

Post autor: Zawisza »

Chce kupić mojemu facetowi coś fajnego. Z tego co czytałam to fajny jest plecaki męski Fendi . Myślicie, ze to dobry prezent?
Awatar użytkownika
Telus
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:21

Re: Plecak

Post autor: Telus »

Jeśli chodzi o plecaki to wydaje mi się, że coś na prawdę ciekawego możesz znaleźć tutaj https://fishdrypack.com/pl/ . Szczególnie jeśli Twój facet lubi wyprawy w góry, ponieważ w ofercie sklepu są właśnie takie plecaki. Moim zdaniem warto tu zajrzeć jeśli właśnie taki prezent chcesz mu sprawić. Pewien jestem, że ucieszy się z takiego plecaka
Awatar użytkownika
Else8399
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:31

Re: Plecak

Post autor: Else8399 »

Wydaje mi się, że plecaki skórzane męskie mogą być naprawdę fajnym prezentem. Np. na stronie https://e-mcklein.pl/pol_m_Plecaki_Plec ... e-258.html znajdziecie sklep, z którego możecie kupić plecak skórzany męski.
Tomuś23

Re: Plecak

Post autor: Tomuś23 »

Ciężko doradzić jaki plecak masz wybrać skoro nie napisałeś dla kogo ma być to plecak. Jeśli miałby to być plecak szkolny to musisz przede wszystkim patrzeć na jakość plecaków. Uczniowie noszą bardzo dużo podręczników, dlatego też plecak nie może być wykonany z byle jakiego materiału.

alveo energy
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Plecak

Post autor: mila8788 »

Każdy rodzic wie, że wyprawka szkolna pochłania naprawdę sporo pieniędzy, więc ja staram się dotrzeć do najkorzystniejszych opcji w sieci. Obecnie szukam plecaka dla mojej ośmioletniej córki. Wydaje mi się, że taka propozycja, jak tornister dla dziewczynki będzie jak najbardziej odpowiednia. Co myślicie?
Michałowska

Re: Plecak

Post autor: Michałowska »

Wszystko zależy od wzrostu dziecka i wieku. Nie każdy plecak nada sie dla malucha i nie każdy dla młodzieży. trzeba to rozgraniczyć. No i dziecko teraz chce być modne, wiec wygląd też ma znaczenie. My dla córki wybieraliśmy plecak od Coocazoo. Bardzo fajny i funkcjonalny. A do tego maja oni kilka modeli wspierających ekodziałania, wiec tym bardziej nam pasowało. Mają plecaki robione z recyklingowanego materiału z morza.
ODPOWIEDZ