Bezpłatne badania u specjalistów

Polecamy użyteczne strony, kanały na YouTube, blogi tematyczne i sklepy z kosmetykami.
Elżbieta

Bezpłatne badania u specjalistów

Post autor: Elżbieta »

Hej. Myślę, że warto trochę rozpropagować temat. Badajmy się, kobietki i nie tylko. Coraz częściej można spotkać się z wydarzeniami, na których można się za darmo zbadać i skonsultować ze specjalistami. Tutaj na przykład akcja w Wieluniu , gdzie 3 października pojawią się pracownicy Śląskiego Centrum Chorób Serca. Akcja jest całkowicie darmowa dla wszystkich chętnych. W Waszych miastach pewnie też są organizowane podobne wydarzenia, warto poszukać w Internecie i wybrać się. Naprawdę pamiętajmy, że profilaktyka jest najważniejsza, jeśli chcemy utrzymać zdrowie jak najdłużej.
Awatar użytkownika
barti
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2020, 20:00

Re: Bezpłatne badania u specjalistów

Post autor: barti »

Jak najbardziej z takich bezpłatnych badań można korzystać. Kwestia, o jaki problem zdrowotny chodzi. U mojej mamy pojawił się problem ze słuchem, jest starszą osobą. Sam widzę jak czasem się irytuje, że czegoś niedosłyszy. Już wiem, co powinienem zrobić. Ze strony https://aparaty-sluchowe.info/ dowiedziałem się o możliwości bezpłatnego badania słuchu w placówce Brandvital przez doświadczonego protetyka. Od razu można kupić odpowiedni aparat słuchowy, już od 999 zł. Jak sprawdzałem inne miejsca, to ceny były znacznie wyższe. Jest też możliwość przetestowania danego aparatu przed zakupem, bezpłatnie.
ODPOWIEDZ