Ginekolog całodobowo

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Izabela1962
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:36

Ginekolog całodobowo

Post autor: Izabela1962 »

Hej, dziewczyny. Potrzebuję wizyty u ginekologa, ale interesują mnie godziny wieczorne albo najlepiej weekend. Znalazłam całodobową placówkę antykoncepcja24.com, czy któraś z was tam była? Jak ze specjalistami?
Awatar użytkownika
irmina71
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2020, 12:39

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: irmina71 »

Jak najbardziej polecam, mają dobrych lekarzy ze świetnym podejściem do pacjentki. Na pewno ci pomogą.
Awatar użytkownika
ronnie
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: ronnie »

Dzięki za namiar! Kończy mi się opakowanie pigułek Belara, a nie mogę się do mojego ginekologa po receptę dostać więc tutaj spróbuję. Ratujesz życie!! :)
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: dina »

Zdajecie sobie sprawę z tego, że antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna? Sama przekonałam się o tym na własnym przykładzie. I gdyby nie możliwości aborcji farmakologicznej, to pewnie byłabym teraz matką. Dość długo szukałam strony, gdzie można zamówić tabletki poronne, trafiając na takie strony jak tabletka-poronna.pl gdzie zostałam oszukana. Na szczęście udało mi się też znaleźć stronę, gdzie wszystko poszło ok.

here drive beta nokia
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: loka »

Ja niedługo będę musiała się wybrać do mojego ginekologa, bo kończą się moje tabletki vines. A że odpowiadają mi pod każdym względem tak naprawdę to nie mam zamiaru ich zmieniać.
Awatar użytkownika
traviska
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2020, 20:47

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: traviska »

Ja chodzę regularnie się badać, do gina, ale teraz jeszcze zabrakło mi antykoncepcji, skończyła mis ię, dlatego skorzystałam z e recepta antykoncepcja https://jpmedica.com mają najlepszy persone, szybko wypisuję recepty i to w najlepszej cenie, na pewno znowu skorzystam.
Aruś16

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: Aruś16 »

Jeśli chodzi o ginekologa to według mnie warto postawić na prywatną klinikę i mieć pewność, że zostaniemy dobrze zbadani. Np. na stronie https://innova-med.pl/ znajdziecie centrum medyczne, w której pracują specjaliści. Na ich stronie znajdziecie również cennik za poszczególne usługi.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: kaktusowa »

Aruś16 pisze: ↑07 kwie 2021, 9:47 Jeśli chodzi o ginekologa to według mnie warto postawić na prywatną klinikę i mieć pewność, że zostaniemy dobrze zbadani.
Masz całkowitą rację, ja nawet miałam test na hpv i kiedy się okazało że mam tego wirusa ginekologa zaleciła mi stosowanie papilocare nie czekając aż wirus wywoła zmiany na szyjce
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: piratka »

Miałam właśnie przez bardzo dobrą ginekolog dobierane tabletki antykoncepcyjne, dostałam vines jako pierwszą antykoncepcję a wcześniej musiałam też robić różne badania i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących zdrowia w rodzinie. Trafiłam na lekarza z powołania bo wszystko przebiegało wręcz książkowo
Patuśka

Re: Ginekolog całodobowo

Post autor: Patuśka »

W przypadku gdyby już na tabletki było za późno to zawsze możecie udać się do Czech gdzie legalnie można usunąć ciążę do 12 tygodnia, także nie ma co się sterować bo jest alternatywa, speclanie nie trzeba daleko jeździć bo zaraz za granicą polsko-czeską jest klinika Stonava, w której znajdzie się pomoc
ODPOWIEDZ