Rekuperacja

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
maryla75
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 12:47

Rekuperacja

Post autor: maryla75 »

Czy ktoś z Was ma taką instalację w domu jak Rekuperacja? Na czym to dokładnie polega? Warto w to inwestować czy to po prostu modne a tak naprawdę nie widać większej różnicy w rachunak za ogrzewanie na przykład? Macie i chwalicie sobie czy raczej nie?
anetaaa

Re: Rekuperacja

Post autor: anetaaa »

Ja to naprawdę mam sporo problemów i dla mnie na przykład największym rozwiązaniem jest poszukiwanie prawdy. I ja mam z tym naprawdę sporo problemów, ale staram się zdecydowanie zadbać o siebie i o swój dom. Dlatego pompa ciepła woda powietrze mnie naprawdę mocno zainteresowała.
gabryśśka

Re: Rekuperacja

Post autor: gabryśśka »

Wydaje mi się, że mogłaby wam się jednak spodobać oferta jaką jest moje ciepło dofinansowanie . Tutaj faktycznie obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów, więc moze jednak będziecie zadowoleni ze współpracy
renataborki

Re: Rekuperacja

Post autor: renataborki »

Moim zdaniem rekuperacja Legnica to idealny sposób na świeże i czyste powietrze w domu oraz na zaoszczędzaniu na rachunkach za ogrzewanie. Ja sobie bardzo chwalę takie rozwiązanie :)
ODPOWIEDZ