Uporczywy stan zapalny narządów rodnych

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Adeluśka

Uporczywy stan zapalny narządów rodnych

Post autor: Adeluśka »

Cierpię na uporczywy i nawracający stan zapalny narządów rodnych. Kompletnie nie wiem już co robić. Kiedy kolejny raz przychodzę do mojego ginekologa, patrzy na mnie jakbym była co najmniej ciężarem. Pomocy! Może znacie dobrego ginekologa w Warszawie, gdzie traktują pacjentki z szacunkiem?

białe błota łochowska
Zośeńka

Re: Uporczywy stan zapalny narządów rodnych

Post autor: Zośeńka »

Ja to chodzę prywatnie do ginekologa a nie znam żadnych w Warszawie . Miałam podobnie jak ty ciągłe nawracające infekcje i stany zapalne . W tedy polecono mi globulki dopochwowe cicatridina które można kupić bez recepty i szybko odbudowują błonę śluzową pochwy . Spróbuj myślę że u ciebie też się sprawdzą i zmień lekarza koniecznie
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: Uporczywy stan zapalny narządów rodnych

Post autor: piratka »

Zośeńka pisze: ↑24 kwie 2021, 22:33 Ja to chodzę prywatnie do ginekologa a nie znam żadnych w Warszawie .
Zawsze dobrze jest zrobić podstawowe badania i cytologię. Można też zapobiegawczo stosować papilocare, żel który pomaga usunąć wirusa hpv z okolic szyjki macicy. To ważne bo jeśli wirus się tam zagnieździł może zainfekować też dziecko
ODPOWIEDZ