Wniosek o pożyczkę

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
drań

Wniosek o pożyczkę

Post autor: drań »

Witajcie! Przychodzę z taką sprawą, że potrzebuję pożyczki, a szczerze nie do końca się na tym znam. Potrzebuję pożyczyć niewielką kwotę, bo mam małą awarię w domu, która póki co została "załatana" prowizorką, ale trzeba wezwać fachowca. Może akurat ktoś z Was wie gdzie warto byłoby złożyć wniosek o pożyczkę?
oewonga_pożyczki

Re: Wniosek o pożyczkę

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga, chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
wybuś

Re: Wniosek o pożyczkę

Post autor: wybuś »

Wybierając się po pożyczkę do odpowiedniej firmy, możecie być pewni, że otrzymacie pomoc, ale tylko w zakresie ofert, jakie oni sami oferują. Z kolei jeśli myślimy o czymś szerzej, o porównaniu większej ilości ofert, to to https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ nas powinno zainteresować. I to tak na poważnie.
ODPOWIEDZ