marketing

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Franuś02

marketing

Post autor: Franuś02 »

Witam, w jaki sposób docieracie do klientów? Według mnie warto wejść np. na https://freshmail.pl/wysylka-sms/ i zapoznać się z kampanią SMS jeśli chcesz dotrzeć do wszystkich odbiorców naraz. Uważacie, że to dobre rozwiązanie czy raczej szukać czegoś innego?
zośka

Re: marketing

Post autor: zośka »

Dobrym sposobem na dotarcie do klientów jest skuteczny marketing szeptany wykonany przez świetną agencję jaką jest http://www.e-star.pl/ , gwarantuję, że dzięki współpracy z nimi odniesiesz upragniony sukces. Bardzo spodobało mi się ich podejście, widać, że są bardzo doświadczoną firmą.
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: marketing

Post autor: matysia »

A dokładnie to marketing internetowy, który dziś jest najlepszą i najkrótszą drogą z przekazem do odbiorców. Nawiązałam tutaj współpracę z agencją http://firmawgoogle.pl/ która działa w tym zakresie od lat. Wysłuchali moich oczekiwań i szybko dopasowali odpowiednie techniki reklamy sieciowej.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: marketing

Post autor: informatyk »

Jestem przekonany, że marketing na dzień dzisiejszy w głównej mierze sprawdzi się przede wszystkim w sieci. Zresztą jak pisano w https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/influe ... lpracowac/ to jak najbardziej sama współpraca z influencerem może być jak najbardziej owocna.
Albią

Re: marketing

Post autor: Albią »

Zdecydowanie najlepszym i przede wszystkim najskuteczniejszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie marketing internetowy. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy specjalizującej się w tego typu działaniach, warto sprawdzić ofertę https://www.evolve-poznan.pl/. Indywidualne podejście, odpowiednio zaplanowana strategia i co najważniejsze skuteczność.
jąnek

Re: marketing

Post autor: jąnek »

Jeśli mamy taką możliwość, warto się zainteresować pozycjonowaniem własnej strony aby zwiększyć swój zasięg i polepszyć wynik wyszukiwania w Google. Takich firm jest całe mnóstwo. Możesz np zobaczyć Profesjonalne Pozycjonowanie w Poznaniu. Polecam!------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Janek z https://ecoenergy.com.pl/
Krzyś

Re: marketing

Post autor: Krzyś »

Może nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ,że wasze działania w stosunku do klientów waszej firmy są dwojakiego rodzaju. Mogą być ukierunkowane na budowanie trwałych długoletnich relacji albo są po prostu jednorazowym dealem i na tej transakcji tylko wam zależy.Pierwsze podejście to tzw. marketing transakcyjny a drugie to marketing relacyjny. http://magazynkaszuby.pl/2020/10/akadem ... ch-tresci/ - tutaj dowiesz się więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: marketing

Post autor: informatyk »

Również całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się na stronie z wpisem https://push-ad.com/blog/segmentacja-uz ... o-biznesu/ gdzie ciekawie opisano istotę segmentacji użytkowników. Ja również jestem zdania, że warto jest na pewno dopasować właściwego odbiorcę do naszego biznesu.
anakow

Re: marketing

Post autor: anakow »

W przypadku niektórych zawodów, na przykład prawniczych, możliwość reklamy jest mocno ograniczona. Warto jednak skorzystać z dostępnych metod promocji, żeby umożliwić odbiorcom dotarcie na naszą stronę internetową i uzyskanie potrzebnej pomocy. Tutaj świetnie się sprawdzi pozycjonowanie, bo to jedna z nielicznych metod promocji, która nie jest zabroniona. Zobaczcie więcej szczegółów tutaj - https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjon ... -prawnikow.
Alfonsuś63

Re: marketing

Post autor: Alfonsuś63 »

Skoro mowa o marketingu to musze przyznać, że sporo osób nie ma o nim zielonego pojęcia. Dlatego też takie osoby powinny skorzystać z usług firm, które znają się na tym. Np. na stronie https://feb.net.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się generowaniem ledaów czy też sprzedażą dla e-commerce.
Jaźwa

Re: marketing

Post autor: Jaźwa »

Kiedy chodzi o same działania marketingowe to ja jestem zdania, że właśnie marketing internetowy jest wart tego aby korzystać z takich sposobów na reklamę. Myślę, że faktycznie również bardzo fajną kwestią jest to aby zacząć współpracować z dobrymi influencerami gdyż taka współpraca na pewno może naszej marce przynieść gro korzyści. Zachęcam w takiej sytuacji do zapoznania się z artykułem http://www.biznes-doradca.pl/jak-dobrac ... jej-marki/ gdzie dokładnie ta kwestia została opisana.
ODPOWIEDZ