Jak często malujecie paznokcie?

Największy zbiór inspiracji paznokciowych, polecenia lakierów hybrydowych i akcesoriów do stylizacji. Najnowsze trendy, nowinki, pomysły.
Awatar użytkownika
Maryla83
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2020, 4:11

Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: Maryla83 »

Jak często wykonujecie manicure paznokci? Mi wszystko odpryskuje po dwóch dniach, co robię źle?
Awatar użytkownika
Bogumiła88
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2020, 20:57

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: Bogumiła88 »

A robisz hybrydę czy klasycznie? Ja maluję paznokcie hybrydami Victoria Vynn i mam spokój na 2 tygodnie. One są naprawdę trwałe, nic się z nimi nie dzieje, nie żółkną, lakier nie odpada. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Marianka4
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2020, 22:15

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: Marianka4 »

Ja robię najczęściej manicure hybrydowy, który starcza mi na miesiąc.
Awatar użytkownika
krokusowa888
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2020, 9:20

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: krokusowa888 »

ja tak średnio raz na tydzień lub co półtora tygodnia. Odkąd używam top coatu z Eveline to serio nie mam potrzeby częściej :) on świetnie przedłuża trwałość lakieru i do tego jeszcze daje taki efekt podobny do hybrydy ;)
łucynka33

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: łucynka33 »

Dziewczyny gdzie najczęściej chodzicie na pazurki w Warszawie? Robicie same czy jednak wolicie iść do profesjonalnego salonu?? Jak byłam ostatnio na koloryzacji w Magii Blondu, to widziałam że robią tam też paznokcie. Ciekawi mnie czy ktoś poleca :-)
aluśka22

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: aluśka22 »

łucynka33 pisze: ↑24 maja 2021, 23:51 Dziewczyny gdzie najczęściej chodzicie na pazurki w Warszawie? Robicie same czy jednak wolicie iść do profesjonalnego salonu?? Jak byłam ostatnio na koloryzacji w Magii Blondu, to widziałam że robią tam też paznokcie. Ciekawi mnie czy ktoś poleca :-)
Ja polecam, robi je Daria i dziewczyna serio jest zdolna :-) Wszystko profesjonalnie i dokładnie a do tego miła atmosfera
Łucja

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: Łucja »

aluśka22 pisze: ↑27 maja 2021, 0:02
łucynka33 pisze: ↑24 maja 2021, 23:51 Dziewczyny gdzie najczęściej chodzicie na pazurki w Warszawie? Robicie same czy jednak wolicie iść do profesjonalnego salonu?? Jak byłam ostatnio na koloryzacji w Magii Blondu, to widziałam że robią tam też paznokcie. Ciekawi mnie czy ktoś poleca :-)
Ja polecam, robi je Daria i dziewczyna serio jest zdolna :-) Wszystko profesjonalnie i dokładnie a do tego miła atmosfera
Bardzo lubię ten salon, ale przez pandemie pół roku nie byłam. Nawet nie wiedziałam, że robią tam już paznokcie. Muszę się koniecznie umówić.
aluśka22

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: aluśka22 »

Łucja pisze: ↑31 maja 2021, 9:36
aluśka22 pisze: ↑27 maja 2021, 0:02
łucynka33 pisze: ↑24 maja 2021, 23:51 Dziewczyny gdzie najczęściej chodzicie na pazurki w Warszawie? Robicie same czy jednak wolicie iść do profesjonalnego salonu?? Jak byłam ostatnio na koloryzacji w Magii Blondu, to widziałam że robią tam też paznokcie. Ciekawi mnie czy ktoś poleca :-)
Ja polecam, robi je Daria i dziewczyna serio jest zdolna :-) Wszystko profesjonalnie i dokładnie a do tego miła atmosfera
Bardzo lubię ten salon, ale przez pandemie pół roku nie byłam. Nawet nie wiedziałam, że robią tam już paznokcie. Muszę się koniecznie umówić.
W takim razie jak najszybciej umawiaj się do magii blondu na pazurki i włosy! I daj potem znać, czy jesteś zadowolona z paznokci :-)
Oleś

Re: Jak często malujecie paznokcie?

Post autor: Oleś »

Ja to zupełnie przestałam malować paznokcie. Hybrydy to miałam ponad rok temu na paznokciach :) Ale cieszę się z tego bo postawiłam na pielęgnację. Robię po prostu regularne kuracje odżywkę Eveline 8w1 Total Action i to mi wystarcza. Mam teraz mega zdrowe i mocne pazurki :) a do tego są naturalne!
ODPOWIEDZ