Fantazje w łóżku

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
doris
Posty: 7
Rejestracja: 05 lip 2019, 9:59

Fantazje w łóżku

Post autor: doris »

Czy dzielicie się swoimi fantazjami erotycznymi w drugą połówką? Realizujecie je czy raczej nie? Ja jestem fanką otwartości dlatego w momencie, gdy w oko wpadły mi zabawki erotyczne stąd https://www.bad-wolf.com.pl/, od razu zamówiłam i pokazałam partnerowi. Polecam sklep, bo chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jeśli szukacie urozmaicenia to gadżety od nich z pewnością pomogą.
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: zuzanna »

Oczywiście, że tak! Związek opiera się w dużej mierze na seksie dlatego uważam, że każda para powinna zadbać o dobry seks! My z mężem lubimy kombinować dlatego często w ruch idą rózne gadżety erotyczne - swiat-doznan.pl. W ciągu dnia piszemy do siebie gorące smsy i maile. To bardzo podkręca atmosferę.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: mila8788 »

Niestety nie zawsze fantazje w łóżku są realne do spełnienia ze względu na problemy z potencją. Ale nawet takim przypadłościom można łatwo zaradzić. Na stronie: http://pudzianacademy.pl/ jest mnóstwo informacji na ten temat, więc warto zacząć od przeczytania dostępnych tutaj artykułów :)
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: dina »

Jak masz fantazje, które chciałabyś spełnić a niekoniecznie Twój partner wychodzi z tego samego założenia, to możesz skorzystać z ofert na stronie https://gogogirl.pl/ i anonsów. Wszystko jest dla ludzi, takie mam zdanie :) Dla tych, którzy niechętnie wybraliby się na takie spotkanie z nowo poznaną osobą, zawsze można skorzystać z seks kamerek na żywo.
Łukasz45

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: Łukasz45 »

Moja żona jest strasznie sztywna i nudna w łóżku. Nie ma w jej przypadku nawet mowy o jakichkolwiek fantazjach erotycznych, wszystko jest przewidywalne i nudne. Masakra, niestety czekałem z seksem do ślubu - bo tak chciała. Mogłem się domyśleć, że coś jest nie tak....
Teraz to dziecko mam i po ptakach, został mi tylko seks telefon - sextelefon.org. Tamtejsze dziewczyny wiedzą jak zadowolić faceta i wspaniale pomagają w dojściu nawet na odległość :D :D
drażka04

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: drażka04 »

Bardzo ważne jest to, żeby nie było nudy w sypialni. Dlatego jak najbardziej fajnie jest wzajemnie spełniać swoje wzajemne fantazje, wprowadzać urozmaicenia. U mnie dużo się na plus zmieniło jeśli chodzi o seks jak zaczęłam stosować zabezpieczenie. Biorąc belarę czuję się o wiele pewniej i swobodniej, a to tylko poprawia jakość seksu.
Krzyś

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: Krzyś »

drażka04 pisze: ↑21 maja 2021, 23:32 Bardzo ważne jest to, żeby nie było nudy w sypialni. Dlatego jak najbardziej fajnie jest wzajemnie spełniać swoje wzajemne fantazje, wprowadzać urozmaicenia. U mnie dużo się na plus zmieniło jeśli chodzi o seks jak zaczęłam stosować zabezpieczenie. Biorąc belarę czuję się o wiele pewniej i swobodniej, a to tylko poprawia jakość seksu.
Zgadzam sie dobre zabezpieczenie daje komfort psychiczny, a w razie wpadki niechcianą ciąże można usunąć legalnie np. w Czechach, więcej informacji na ten temat jest na stronie Kliniki Stonava
Beata

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: Beata »

Z obecnym partnerem rozmawiamy otwarcie o tym, czego chcemy, czego oczekujemy, czego nam brakuje - nie ma tematów tabu, nie milczymy i nie gromadzimy frustracji. Ale! Mój partner jest po prostu moją drugą połówką, z którym mogę porozmawiać dosłownie o wszystkim. Z poprzednim nie miałam takiej możliwości, a przecież sfera seksualna jest niezwykle ważna i trzeba zaspokajać pragnienia obu stron. Przez to, że nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, a nawet zaczęcie tej rozmowy było bardzo trudne, po prostu przestało nam się układać. Na szczęście w kolejnym związku już nie mam tego problemu, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na naszą relację. Przy okazji, podrzucam stronkę https://randkizklasa.pl/, na której jest mnóstwo związkowych inspiracji, rozkmin damsko-męskich i wiele ciekawych artykułów na tematy łóżkowe. Fajne dla pań oraz panów, którzy nie chcą w związku monotonii i nudy, a lubią podgrzewać atmosferę i dodawać związkowi odrobinę pikanterii. I naprawdę, polecam wszystkim chociaż starać się mówić o swoich fantazjach - jest to naprawdę oczyszczające dla związku. Tylko wtedy, gdy partner wie, czego oczekuje i pragniesz, może Ci to dać. Nie ma po co gromadzić w sobie frustracji, gdy wystarczy otwarcie zakomunikować swoje potrzeby i dowiedzieć się, czego oczekuje druga strona. To naprawdę łatwe. Wystarczy, że seks przestanie być tematem tabu, a stanie się tematem, jak każdy inny. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Bez skrępowania, otwarcie, na luzie. Słuchaj siebie i słuchaj swojego partnera - oto klucz do spełnienia.
zdroweciało

Re: Fantazje w łóżku

Post autor: zdroweciało »

Jakoś niespecjalnie mam świadomość, jak ma wyglądać moje przyszłe randkowanie, ale koniec końców zdaję sobie sprawę z tego, że czas się powoli ruszać i znajdować kogoś odpowiedniego. I tutaj https://eronika.pl/ mam coś właśnie dobrego. Myślę, że warto wykorzystać ten portal.
ODPOWIEDZ