Strona 1 z 1

Gdzie kupować przetwory z buraków?

: 27 wrz 2019, 9:58
autor: Salomea
Możecie jakieś sklepy tego typu polecić?
Nie robiłam nigdy zakupów online jeśli chodzi o spożywkę, ale myślę, że się przełamię.
Tutaj https://sklep.vitapol.net/ widziałam, że mają między innymi właśnie takie przetwory z buraków - widać, że naturalnie, bez chemii.
Może ktoś z was podpowie coś więcej?
Będę wdzięczna za namiary.

Re: Gdzie kupować przetwory z buraków?

: 17 gru 2019, 15:53
autor: wojtek25
Ja mam swój własny magazyn domowy mam namyśli spiżarnię .Lubie gotować i przyrządziłam na sezon zimowy rożnego rodzaju dżemy , przetwory i konfitury . Wszystko przechowywuję w spiżarni kupiłam nawet do tego regał który jest odporny na wilgoć . Polecam wszystkim https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-mag ... -1730.html . Możemy kupić w tym sklepie rożnej wielkości regały w zależności od potrzeby.

Re: Gdzie kupować przetwory z buraków?

: 14 mar 2020, 14:55
autor: ingrid
Ja przetwory z buraków i innych warzyw robię sama:) Takie sa najlepsze i najzdrowsze:)

Re: Gdzie kupować przetwory z buraków?

: 22 paź 2021, 21:04
autor: jiimy
wojtek25 pisze: ↑17 gru 2019, 15:53 Ja mam swój własny magazyn domowy mam namyśli spiżarnię .Lubie gotować i przyrządziłam na sezon zimowy rożnego rodzaju dżemy , przetwory i konfitury . Wszystko przechowywuję w spiżarni kupiłam nawet do tego regał który jest odporny na wilgoć . Polecam wszystkim . Możemy kupić w tym sklepie rożnej wielkości regały w zależności od potrzeby.
NA takie przetwory nie są potrzebne mocne regały. Pewnie znajdziesz cos w markecie budowlanym. W sieci możesz poszukać na https://amrack.pl