Strona 1 z 1

odszkodowanie za opóźniony lot

: 20 lis 2019, 12:31
autor: JaiTy
Po raz pierwszy w życiu zdarzyła się sytuacja, że wylot samolotu z lotniska został opóźniony. Siedzący obok mnie pan, również pasażer zapytał się mnie jakie mamy w tym przypadku prawa. Szybko przestudiowałam Internet i znalazłam artykuł: https://do600euro.pl/zmiana-godzin-wylo ... kodowaniu/ . Samolot opóźnił się o 6 godzin, a ja razem z tym panem wiedzieliśmy, że będziemy się starać o odszkodowanie.

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

: 28 maja 2020, 5:33
autor: olimpia
Moja przyjaciółka miała taką sytuację. Ubiegała się o odszkodowanie i udało się jej uzyskać te pieniądze. Miała świetnych prawników, którzy znali się na takich sprawach. Gdy u nas w rodzinie było potrącenie pieszego odszkodowanie też się należało. Przyjaciółka dała nam namiar na tą kancelarię https://kancelariaprobono.pl/wypadki-komunikacyjne/. Tutaj także bardzo dobrze się sprawdzili. Widać, że to profesjonaliści.

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

: 02 lip 2020, 8:47
autor: zamka
Popytajcie wśród znajomych czy mają doświadczenie z jakąś kancelarią odszkodowawczą. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej korzystać z usług sprawdzonych i doświadczonych kancelarii. Ze swojej strony na pewno mogę polecić wam https://wieksze-odszkodowanie.pl/ Rok temu korzystałam z ich pomocy i naprawdę bardzo mi pomogli.

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

: 12 lip 2020, 20:27
autor: Marcelina402
Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą https://www.doplatydooc.com.pl/, która oferuję tzw : odkup odszkodowań, który pozwala uzyskać wyższe odszkodowanie na przykład OC. Polecam zapoznać się z ich ofertą umówić się na spotkanie.

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

: 16 lip 2020, 14:44
autor: kozi44
w kwestii odszkodowania i ubezpieczeń polecam tą stronę https://helpfind.pl/odwolanie-od-decyzj ... ciela-wzor
ja dzięki niej sama poradziłam sobie odzyskaniem odszkodowania. Na niej jest mnóstwo praktycznych porad i wzorów dokumentów do wykorzystania

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

: 18 lis 2020, 11:38
autor: DamianŹ
Niedawno natrafiłem na http://prawapacjenta.org/ i od tej pory niemal każdemu polecam tę firmę