Strona 1 z 1

Magazynowanie

: 02 lip 2020, 6:07
autor: olimpia
Witajcie. Stoję przed ważnym wyborem i chciałam się was poradzić w tej kwestii. Czy lepiej, waszym zdaniem, wynająć powierzchnię magazynową czy postawić własny budynek? Właśnie przeglądam ofertę firmy Skeleton https://skeleton.pl/oferta/hale-systemowe/, która ma gotowe projekty i stawia hale systemowe w zaledwie cztery tygodnie. Brzmi interesująco. Jakie wy wybraliście rozwiązanie odnośnie magazynowania?

apmt

Re: Magazynowanie

: 04 lut 2021, 9:27
autor: Asia
Jeśli chodzi o konkretne elementy ułatwiające magazynowanie to polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/grupa/kosze-i-nadstawki-siatkowe. Tego typu kosze znacząco ułatwiają pracę, więc moim zdaniem warto w nie zainwestować. Mają sporą pojemność i są solidnie wykonane.

Re: Magazynowanie

: 19 mar 2021, 14:51
autor: Łodzianka
Olimpia, jeśli przyszłościowo myślisz o swoim biznesie to warto zainwestować we własny magazyn. Wbrew pozorom nie musi być to dla Ciebie problematyczne, ponieważ możesz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy wszystko dokładnie rozplanują. Mój sąsiad niedawno podjął współpracę z KMC Services , projektowanie magazynu krok po kroku z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz obsługa logistyczna należą do zadań, którymi ta firma trudni się na co dzień, a więc ma ogromne doświadczenie.