Fryzjer?

Gdzie wybrać się na mikrodermabrazję, jakiego specjalistę wybrać do pierwszych przygód z kwasami, gdzie wykonać lifting? Podpowiadamy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Fryzjer?

Post autor: mirona »

A jaki salon fryzjerski możecie polecić? Interesuje mnie Warszawa, mile widziany Wilanów :)
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Fryzjer?

Post autor: dina »

W stolicy nie brakuje salonów fryzjerskich, najlepiej poczytaj sobie opinie i porównaj je ze sobą. Ja akurat prowadzę salon fryzjerski w Katowicach - jeśli jesteś zainteresowana, to odezwij się do mnie na priv. Teraz i tak salony są zamknięte przez epidemię, ale ja np planuję po otwarciu wprowadzić nowe zabiegi do swoich klientek. Między innymi keratynowe prostowanie włosów. Znalazłam linię kosmetyków z Inoara - Maroccan Keartin, gdzie efekt (w zależności od włosów) utrzymuje się nawet do 5 miesięcy. Słyszałam same pochlebne opinie o tym zabiegu, a klientki chętnie z niego korzystają.
jęnga

Re: Fryzjer?

Post autor: jęnga »

Też prowadzę salon fryzjerski, początki nie były łatwe ale teraz już idzie wszystko w dobrym kierunku. Dużo klientek poszło za mną jak zaczęłam własny biznes, wiedziałam, że jeśli chodzi o sprzęt typu lokówki, suszarki to kupię od babylissPRO, bo mają dobre urzadzenia, trwałe. Lubię na nich pracować, bo widzę, że są bardzo dopracowane zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu.
deśka

Re: Fryzjer?

Post autor: deśka »

jęnga pisze: ↑16 sty 2021, 21:59 Też prowadzę salon fryzjerski, początki nie były łatwe ale teraz już idzie wszystko w dobrym kierunku. Dużo klientek poszło za mną jak zaczęłam własny biznes, wiedziałam, że jeśli chodzi o sprzęt typu lokówki, suszarki to kupię od babylissPRO, bo mają dobre urzadzenia, trwałe. Lubię na nich pracować, bo widzę, że są bardzo dopracowane zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu.
Piszesz, że masz lokówkę Babylis PRO, zdradzisz jakie modele posiadasz? Ja muszę kupić jakąś nową lokówkę, myślałam o modelu 38mm z powłoką tytanowo-turmalinową, widziałam, ze necie zbiera dobre opinie
ąnna

Re: Fryzjer?

Post autor: ąnna »

mirona pisze: ↑31 mar 2020, 20:14 A jaki salon fryzjerski możecie polecić? Interesuje mnie Warszawa, mile widziany Wilanów :)
ja chodzę do Magii Blondu, maja salon na Sarmackiej, chodzę do Danusi zazwyczaj, zawsze wychodzę zadowolona, mozna u nich tez zrobić sobie paznokcie u Darii, robi je super

hełm fast emerson
jęnga

Re: Fryzjer?

Post autor: jęnga »

deśka pisze: ↑12 mar 2021, 21:45
jęnga pisze: ↑16 sty 2021, 21:59 Też prowadzę salon fryzjerski, początki nie były łatwe ale teraz już idzie wszystko w dobrym kierunku. Dużo klientek poszło za mną jak zaczęłam własny biznes, wiedziałam, że jeśli chodzi o sprzęt typu lokówki, suszarki to kupię od babylissPRO, bo mają dobre urzadzenia, trwałe. Lubię na nich pracować, bo widzę, że są bardzo dopracowane zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu.
Piszesz, że masz lokówkę Babylis PRO, zdradzisz jakie modele posiadasz? Ja muszę kupić jakąś nową lokówkę, myślałam o modelu 38mm z powłoką tytanowo-turmalinową, widziałam, ze necie zbiera dobre opinie
mam lokówkę stożkową, a niedawno kupiłam też prostownicę elipsis 31mm ma zaokrągloną, metalową obudowę, którą łatwo zrobić także loki, często z tego urządzenia korzystam
joaśka

Re: Fryzjer?

Post autor: joaśka »

Jeżeli chcecie szybko umówić się na wizytę u fryzjera to warto postawić na https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid . Jest to o wiele szybsze niż dzwonienie i czekanie aż ktoś odbierze. Za pomocą aplikacji zrobicie to o wiele szybciej, więc warto na nią postawić
dagaa

Re: Fryzjer?

Post autor: dagaa »

Myślę, że warto przyjrzeć się https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 74de.bhtml . Suszarka Babyliss D374DE zwróciła moją uwagę ze względu na wysoką jakość wykonania oraz zdolność do skutecznego suszenia włosów, nie powodując przy tym szkód ani efektu elektryzowania.
ODPOWIEDZ