Czy warto pić kawę z ekspresu?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
adela_82
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:16

Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: adela_82 »

Ostatnio myślę nad kupnem ekspresu… Przeglądam różne oferty na stronie UpCafe.pl, ale nadal się zastanawiam. Czy naprawdę kawa z ekspresu jest lepsza? Dlaczego?
Awatar użytkownika
jarmila_80
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2019, 6:41

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: jarmila_80 »

Taka kawa jest przede wszystkim smaczniejsza i bardziej aromatyczna. Każdy Ci to powie.

narożnik gordon
Awatar użytkownika
adela_82
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:16

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: adela_82 »

I to wszystko?
Awatar użytkownika
Weridiana
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:07

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Weridiana »

Spróbuj, a gwarantuję Ci, że ciężko Ci będzie wrócić do starego sposobu przyrządzania kawy. Jeśli chcesz kupić ekspres to polecam https://upcafe.pl/ekspresnivonacaferomatica768.html jest naprawdę wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
adela_82
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:16

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: adela_82 »

Dzięki za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
Kazik3232
Posty: 43
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:37

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Kazik3232 »

Jeśli rano nie omżesz obejść się bez kawy to zobacz na jura A7 ja dostałam ten express w prezencie. Mój mąż kupił go z tej strony. Dostawa bardzo szybka, super realizacja. Jeśli lubisz kawę to jest prezent dla ciebie

poradnie seksuologiczne kraków
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Frania »

Mi osobiście właśnie taka kawa z ekspresu najbardziej smakuje, więc bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zakup takiego sprzętu do mojej kuchni. Ekspres udało mi się zamówić za wcale nieduże pieniądze na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Jeśli również planujecie zakup takiego sprzętu, to polecam się tam rozejrzeć, bo warto ;)
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Marek33 »

Jasne, że tak. Jeśli macie dobry ekspres, to smak kawy również będzie o wiele przyjemniejszy :) Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://upcafe.pl/ i sprawdzić, który z tych ekspresów może być dobrą opcją w Waszym przypadku. Jeśli dacie sobie czas na odpowiedni wybór, to będziecie o wiele bardziej usatysfakcjonowani każdego dnia :)
Awatar użytkownika
bieniu
Posty: 28
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:35

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: bieniu »

Wszystko zależy od tego czy dużo pijesz takiej kawy i czy ma to dla ciebie jakieś znaczenie. Bo mi to akurat nie robi czy kawę piję z ekspresu czy też nie. Ale znam ludzi dla których ma to dość duże znaczenie jak na przykład moja siostra. Ona nie wyobraża sobie nie mieć w domu ekspresu, że nawet zamówiła taki Ekspresy do kawy do zabudowy bo musi mieć wszystko co najlepsze
Awatar użytkownika
krajalka
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:25

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: krajalka »

Pewnie ze warto jesli się taką lubi :) Ja wole parzoną z zaparzarki ze spienionym mlekiem i cynamonem ale po duzej ilosci mam zgage wiec pijam taką sporadycznie. Wole pić swieze soki :) Kupilam sobie wyciskarke wolnoobrotową Midea i co dwa trzy dni jak mnie najdzie robie sobie cos smacznego. A ze mycie jej to chwila moment to tym bardziej mi sie chce
Awatar użytkownika
Hormonek
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:33

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Hormonek »

Jasne, że warto ! Kawa z ekspresu jest pyszna i bardzo aromatyczna. Ja mam domu ekspres kapsułkowy co daje ogromne możliwości jeśli chodzi o wybór smaku kawy. Szukając kapsułek do ekspresu zobaczcie na ofertę sklepu Cafessima. Tu znajdziecie bardzo duży wybór kapsułek aromatycznych kaw. Kapsułki są kompatybilne z różnymi modelami ekspresów więc łatwo wybrać kawę do swojego urządzenia.
Awatar użytkownika
kokonek
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:21

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: kokonek »

Uważam, że to jest kwestia indywidualna i każdy sam decyduje czy woli kawę z ekspresu czy też nie. Wiadomo, że z ekspresu jest lepsza i bardziej wyrazista ale nie każdy ma go. Dlatego też warto mieć choćby taki młynek do kawy dzięki któremu także możemy mieć aromatyczną kawę. Moja mama zawsze powtarzała, że najlepsza jest kawa ziarnista i to zmielona przez samego siebie. Dlatego też kupiłam jej kawę Lavazza Rossa https://czaskawy.pl/pol_m_Kawa-ziarnist ... _default=n
Awatar użytkownika
wyspa
Posty: 33
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:40

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: wyspa »

Myślę, że kawa z ekspresu smakuje lepiej od kawy parzonej tradycyjnie. Ekspresy do kawy mają wbudowane szczelne pojemniki na ziarna, dzięki czemu do kawy nie dostaje się powietrze i nie traci ona swojego aromatu. Myślę, że warto kupić dobry ekspres saeco. Jeśli samemu przygotowujemy kawę możemy się pomylić w proporcjach. Natomiast ekspres robi to za nas. Poza tym daje dużo możliwości. Możemy przygotować w nim również cappucino. Myślę, że warto kupić taki ekspres i zapoznać się z ofertą. Możemy w ten sposób zaskoczyć swoich gości i przygotować dla nich pyszną kawę.
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 23
Rejestracja: 20 lut 2020, 19:50

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Julka »

nie wiem czy warto ale jeśli ktoś lubi to można :)
mam ekspres ciśnieniowy ze spieniaczem do mleka firmy Breville i codziennie popijam kawę
Awatar użytkownika
Elitka33
Posty: 59
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:24

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Elitka33 »

Pewnie, ze warto ;) ja piję. kupiłam go zeszłej jesieni, a dokładnie ekspress z delonghi. z młynkiem metalowym. Ale zanim się napiję kawy koniecznie musie się napić szklankę soku pomarańczowego z dr Witta.
Awatar użytkownika
Kolorowa_Panienka22
Posty: 74
Rejestracja: 11 sty 2020, 14:07

Re: Czy warto pić kawę z ekspresu?

Post autor: Kolorowa_Panienka22 »

Kawa z ekspresu jest najlepsza! Jeszcze taka ze spienionym mleczkiem, mniam! Jednak jak ktoś nie ma tyle kasy to zawsze można kupić ekspres przelewowy, to coś takiego https://goracakawa.pl/30-ekspresy-przelewowe i kawa też jest bardzo dobra, zdecydowanie lepsza niż te marketowe, rozpuszczalne.
ODPOWIEDZ