Dodatkowe zajęcie

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Dodatkowe zajęcie

Post autor: mirona »

Szukam pomysłu na dodatkowe zajęcie. Siedzę w domu z maluchem, chciałabym trochę zarobić i pomyślałam, że to mogłaby być okazja do jakichś spotkań towarzystkich nawet. Przyszło mi do głowy, żeby zostać konsultantką, czy to się jeszcze opłaca? Jaka firma? Może Mary Kay? Bardzo lubie ich kosmetyki, a nie mam w okolicy konsultantki.
Awatar użytkownika
zoja
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2019, 21:30

Re: Dodatkowe zajęcie

Post autor: zoja »

Jak chcesz zostać ich konsultantką to najłatwiej przez stronę się z kimś skontaktować i umówić na spotkanie. Jeśli się ktoś solidnie przyłoży do tego zajęcia to i normalną pensję zarobi.
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Re: Dodatkowe zajęcie

Post autor: mirona »

Dzięki, sprawdzę na stronie. Nie wiesz czy obowiązują tam jakieś targety do wyrobienia? Nie ukrywam, że przy małym dziecku różnie bywa i czasem będę miała więcej czasu, a czasem mniej. Potrzebuję raczej elastycznego zajęcia.

kasinianie zagórzanie
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Dodatkowe zajęcie

Post autor: ingrid »

Żeby zarobić na sprzedaży kosmetyków trzeba mieć zdolności handlowe, których ja np. nie posiadam. Branża kosmetyczna nie jest też moją pasją. Na szczęście mam etat.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Dodatkowe zajęcie

Post autor: Frania »

A może by tak pouczyć się jakiegoś nowego języka obcego? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje ciekawe kursy języka włoskiego dla początkujących. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
Ameba
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2020, 19:26

Re: Dodatkowe zajęcie

Post autor: Ameba »

Każdy ma jakieś pasje,na których przy odrobinie wysiłku da się nieco zarobić.Kilku moich znajomych,a nawet młodych mam,angażuje się w renowację starych mebli,wymianę obić,zmianę kolorów.Nie jest to szybki sposób na zarobek,ale jeśli ktoś ma trochę cierpliwości,sporo czasu,będzie miał z takiego zajęcia wiele satysfakcji.Poszukując dobrej jakości tkanin meblowych,dzięki którym każde stare krzesło,nabierze nowoczesnego wyglądu, warto zajrzeć do sklepu tapicerskiego http://sklep.kameleon.pro/tkaniny-obiciowe
ODPOWIEDZ