drukarka

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
śledź

drukarka

Post autor: śledź »

Potrzebna niedroga drukarka a raczej urządzenie wielofunkcyjne, co polecacie? Koniecznie musi to być model z łatwo dostępnymi zamiennikami .Jakie marki najlepsze?
śrubek

Re: drukarka

Post autor: śrubek »

ja bym brał coś od brother, mój model to już zabytek więc nie polecę, ale z tego co wiem to nowsze modele też są spoko, jak już upatrysz sobie model to patrz jak zamienniki, activejet raczej powinny by ć nawet do nowszych drukarek
miśka112

Re: drukarka

Post autor: miśka112 »

Wybór drukarki to nie łatwa sprawa, ale mi trudniej było wybrać odpowiednie dla niego tusze. Na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... e/tusze-hp są dostępne tusze do drukarek HP, ale jak przyjrzysz się ofercie, znajdziesz produkty do drukarek innych firm.
Grełłon

Re: drukarka

Post autor: Grełłon »

Przy obecnych cenach tonerów oryginanych i bardzo dobrych jakościowo zamiennikach warto zainwestować właśnie w te ostatnie. Zmiejszymy koszty, a jakość druku będzie naprawdę fajna. Osobiście polecam tonery z Asarto. Pod wzgledem wydajności są naprawdę dobre
Lipeń

Re: drukarka

Post autor: Lipeń »

Jeżeli szukacie dobrej jakości akcesoriów biurowych, w tym również zamienników do drukarek to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez DobreTonery.pl https://dobretonery.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, szeroki wybór i profesjonalizm obsługi także na pewno dobierzecie to co potrzebne, w tym również małe AGD. Pozdrawiam!
Tołak

Re: drukarka

Post autor: Tołak »

Większość osób kieruje sie wyłącznie ceną, a to dość spory problem, potem przekłada się na niską jakość. Jeżeli mamy możliwość zakupu tonerów z Asarto, moim zdaniem nie ma co sie zastanawiać. Dobra jakość samych tonerów, jak również ich osiągów, co mi się podoba, że faktycznie realne działanie zgadza się z tym co deklaruje firma
ODPOWIEDZ