Jak wyglądają Wasze Święta?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
ella
Posty: 57
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:41

Jak wyglądają Wasze Święta?

Post autor: ella »

U mnie co rok bardzo duża rodzina spotyka się przy choince. Ale mamy tylko wariant żywy, innej nie uznajemy. Co rok kupujemy tu - https://www.choinki.pl/ . Bardzo lubię spędzać tak święta i jest to dla mnie cenny moment. Jak u Was to wygląda?

przyborowie żwirownia
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Jak wyglądają Wasze Święta?

Post autor: Frania »

Ja zawsze się staram, aby mój dom na święta Bożego Narodzenia naprawdę pięknie wyglądał. Dlatego też zawsze kupuję piękne i oryginalne dekoracje na boże narodzenie. Dzięki temu udaje mi się w domu stworzyć naprawdę niesamowity nastrój ;)
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: Jak wyglądają Wasze Święta?

Post autor: matysia »

u nas zawsze w święta jest kolorowo i wesoło. Oprócz tych pysznych dań na stole i prezentów to też pełno jest najróżniejszych elementów dekoracyjnych z https://godanparty.pl/ . Bo balony i girlandy to mają naprawdę wyjątkowe no i nie spotykane nigdzie indziej
Awatar użytkownika
Sebciok
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 14:11

Re: Jak wyglądają Wasze Święta?

Post autor: Sebciok »

Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam. Chyba warto korzystać z takich usług. Na pewno wypróbuję to w przyszłości.

partizan
Ludzie kłamią. Przyrzeczenia się łamie.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:54

Re: Jak wyglądają Wasze Święta?

Post autor: Hermi »

U nas zawsze jakieś niespodzianki. W końcu święta to magiczny czas i trzeba je zawsze urozmaicać. Tym razem przyszła kolej na mnie i szykuję dla wszystkich specjalne spersonalizowane listy od Mikołaja. Nie ważne czy dziecko, czy dorosły, każdy dostanie słowa skierowane od Świętego. Jeśli chcecie zrobić raki prezent rodzince, to wejdźcie na stronę elfi i złóżcie zamówienie. To fantastyczny pomysł i bardzo zabawny :)
ODPOWIEDZ