Jak zadbać o spokój umysłu?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Walentyna-99
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:55

Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: Walentyna-99 »

Dziś chciałam zadać takie pytanie: jak zadbać os spokojną głowę, by być pięknym na zewnątrz? Wiadomo, że nasze zmartwienia widać na naszych twarzach, a przecież chcemy wyglądać zawsze młodo :)

inbox meble
Awatar użytkownika
Karima82
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:35

Re: Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: Karima82 »

Ja staram się regularnie ćwiczyć jogę. Praca ze swoim ciałem i oddechem bardzo koi nerwy!
Awatar użytkownika
bogumiła-91
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2019, 7:56

Re: Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: bogumiła-91 »

Przyznam, że moje problemy z niespokojną głową postanowiłam rozwiązać u psychologa. Psychoterapia pozwoliła mi lepiej zrozumieć samą siebie :) Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Leonard
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:03

Re: Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: Leonard »

Ale miałaś jakiś konkretny problem? Czy tak po prostu poszłaś do psychologa?

naturalna witamina e
Awatar użytkownika
bogumiła-91
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2019, 7:56

Re: Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: bogumiła-91 »

Wydawało mi się że wszystko u mnie jest ok, a jakieś spadki nastroju tłumaczyłam porami roku i mówiłam sobie że moje problemy to nie problemy. W końcu pomyślałam że spróbuję, raz kozie śmierć i nie żałuję. Dzięki psychoterapii lepiej radze sobie z różnymi emocjami i stresem, lepiej znam siebie. Tu możesz sobie więcej poczytać o tym: http://www.poradniasalomon.pl/psychoterapia-indywidualna-lodz
Awatar użytkownika
Leonard
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:03

Re: Jak zadbać o spokój umysłu?

Post autor: Leonard »

Dzięki, chętnie przeczytam. Też kiedys zastanawiałem się nad tym, może własnie nadszedł ten czas?
ODPOWIEDZ