najlepsza suszarka do włosów

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
cełinka

najlepsza suszarka do włosów

Post autor: cełinka »

Dziewczyny jakie polecacie suszarki do włosów? Mam długie, gęste włosy, bardzo dużo czasu zajmuje mi ich suszenie. Mam stary, wysłużony sprzęt i chcialabym w końcu zainwestować w coś nowego. Jakie parametry powinna mieć? Warto mieć w urządzeniu jonizację? Czy ona faktycznie wygładza włosy?
kryśtyna

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: kryśtyna »

Powinnaś używać profesjonalnej suszarki, takiej jaką mają w salonach fryzjerzy. W przeciwnym razie możesz zniszczyć sobie włosy , a codzienna czynność (suszenie) będzie trwała i trwała. Sprzęt taki znajdziesz w ofercie https://www.fryzjersklep.pl/ i to w dobrej cenie. Wybór jest ogromy, suszarkę z jonizacją, która zapobiega przesuszaniu się włosów dostaniesz tu nawet za 100 zł. Rozejrzyj się przy okazji za kosmetykami pielęgnacyjnymi, dzięki którym Twoja bujna fryzura będzie wyglądała pięknie i zdrowo.

selene iv
somła

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: somła »

cełinka pisze: ↑16 lut 2021, 13:20 Dziewczyny jakie polecacie suszarki do włosów? Mam długie, gęste włosy, bardzo dużo czasu zajmuje mi ich suszenie. Mam stary, wysłużony sprzęt i chcialabym w końcu zainwestować w coś nowego. Jakie parametry powinna mieć? Warto mieć w urządzeniu jonizację? Czy ona faktycznie wygładza włosy?
warto mieć suszarkę z jonizacją, ja sobie kupiłam suszarkę hydro fusion Babyliss, ma technologię jonowo-plazmową, która wygładza, nabłyszcza i zmniejsza puszenie sie włosów, widzę dużą różnicę w wyglądzie moich włosów, często teraz jej używam do wiosennych fryzur
Blądyna

Re: najlepsza suszarka do włosów

Post autor: Blądyna »

Dziewczyny poratujcie, znacie jakieś skuteczne i bezpieczne sposoby pielęgnacji włosów blond? Znalazłam taki poradnik: https://just-style.pl/pielegnacja-wlosow-blond/ Może któraś sprawdzi, czy warto się kierować tamtymi wskazówkami. A może jednak znacie lepsze rozwiązania:)
ODPOWIEDZ