organizowanie szkoleń

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

organizowanie szkoleń

Post autor: Donia »

Ktoś z was może organizował jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Wydaje mi sie, ze gdy zorganizuje coś takiego oni na tym skorzystają ale moja firma też bedzie znacznie lepiej prosperowac. Udało mi się, juz tutaj https://wartoszkolic.pl/o-nas/ , znaleźć informacje o organizowaniu różnego rodzaju szkoleń. Wiecie może jak wygląda to w praktyce?

bizhub c353 driver windows 7
Awatar użytkownika
pani_ka
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:45

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: pani_ka »

Wchodząc tutaj znalazłem oczekiwaną pomoc. Dzięki wielkie za takie wątki.
- Dobra, dogadamy się - decyduje Haymich. - Wy nie będziecie przeszkadzać mi pić, a ja będę na tyle trzeźwy by wam pomóc.
Awatar użytkownika
lifeguard
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:05

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: lifeguard »

Mysiałbym się zastanowić i sobie przypomnieć coś z tego zakresu. Dam znać na pewno!
Boję się pamięci o tych wszystkich ludziach, z którymi coś mnie łączyło, a z którymi rozdzieliło mnie milczenie.
Awatar użytkownika
joe102
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:37

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: joe102 »

Ja bym udał się po opinię do jakiegoś eksperta. Taka pomoc jest zdecydowanie najlepsza.

konger roder
[...] ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie. Dobre czy złe, dobrego czy złego człowieka, ale zawsze życie.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: organizowanie szkoleń

Post autor: Frania »

A skoro już o szkoleniach mowa, to jakie firmy szkoleniowe działające w Polsce możecie polecić, które organizują szkolenia on-line? Ja ze swojej strony mogę Wam polecić firmę szkoleniową Kar-Group :) Z jej pełną ofertą możecie zapoznać na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/, do czego serdecznie Was zachęcam :)
ODPOWIEDZ