Pomoc psychologa

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 62
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Pomoc psychologa

Post autor: Piekna »

Szukacie profesjonalnej pomocy psychologicznej? W problemach ze stresem, uzależnieniami, przy mediacjach rodzinnych i społecznych, takie poradnie jak https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/ bardzo dobrze się sprawdzają. Tu będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc psychologiczną, na wielu doświadczonych specjalistów, psychologów, którzy cechują się sporą empatią.

krem na przebarwienia po ciąży

Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Pomoc psychologa

Post autor: andzela »

Pomoc psychologa na pewno przyda się, kiedy jesteśmy uzależnieni. I wtedy wahają się nasze zachowania, tak naprawdę czasem nie wiemy, co czynimy. Dlatego bardzo proszę, żebyście zapisywali się w ośrodku Terapii Forest i leczyli swoje problemy. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale uzależnienie to problem nie tylko wasz, ale i całej rodziny.

https://mirapolnext.pl/robot-sprzatajacy-vileda-0769-03-p-20806.html

Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Pomoc psychologa

Post autor: Syliwa43 »

Pomoc psychologa czy terapeuty często jest jedyną deską ratunku. Szczególnie w przypadku uzależnień. Tutaj https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia poczytać możecie sobie o uzależnieniu dopalaczami poczytać i o tym, jak z niego wyjść. W dzisiejszych czasach to niestety częsta choroba.

Awatar użytkownika
laura345
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 11:28

Re: Pomoc psychologa

Post autor: laura345 »

Ja chodzę do psychologa, który przyjmuje też w ośrodku forest https://osrodek-uzaleznien.pl/ i polecam. Ja akurat korzystam z usług pani Ani. Bardzo wyrozumiałam i cierpliwa kobieta. Dzięki niej uniknęłam terapii, a było już ze mną ciężko momentami. Kiedyś chodziłam do niej 3x w tygodniu, teraz chodzę raz na 2 tygodnie, bo już w zasadzie wyleczyłam się z mojego problemu, ale taka rozmowa jest dla mnie pomocna

https://victoriavynn.com/produkt/gel-polish-color-no-007-beautiful-bride/

ODPOWIEDZ