Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Liminuś

Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: Liminuś »

Cześć. Nie chcialabym bardzo odkłądać kupna prezentów dla dzieci na ostatnią chwilę.Doradzicie co można podarować w prezencie dzieciakom w rodzinie?

Czy macie jakies pomysły na mądre prezenty ?
Zalwiś

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: Zalwiś »

Ja w tym roku kupiłaam chrześniakowi (4 latka) aparat fotograficzny dla dzieci. Mam nadzieję, że będzie zadowolony. Mały i poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i nie zagraca mieszkania. No i będzie miał swój gadżet, przez co nie będzie podbierał nikomu telefonu żeby zrobić selfie ;) Ogólnie jestem zwolenniczką dobrych jakościowo rzeczy, więc może jakaś minimalistyczna zabawka polskiego producenta? Albo zabawki Montessori - fajnie wspierają rozwój dziecka i można je dopasować do każdego wieku.

W sumie dobrym pomyslem moze być również sprezentowanie dziecku nowej pościeli. W jakieś fajne wzorki :) Ewentuanlnie ładnego kocyka. Zobacz sobie takie koce na Satyna24.pl. Maja wiele wzorów.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: Mimozza »

Co roku to samo, szukanie prezentów dla dzieci to nie jest łatwe zadanie. Mam tak sprawdzony sklep https://haribi.pl Może i wam się przyda przy zakupach przedświątecznych.
MAŁPISZON_pl

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Domowe place zabaw do pokoju to miejsce, gdzie dzieci w trakcie zabawy wykonuje szereg ćwiczeń, co sprzyja rozwojowi naszych pociech. To bardzo dobry pomysł na prezent.
dziuś

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: dziuś »

W sumie wiem, co to za problem, bo ja też nie wiedziałam w tym roku, co dzieciakom kupić. Fakt jest jednak taki, że zdecydowanie bardzo się ciesze, że wpadłam na fajne zestawy kreatywne dla dziewczynek . Dla moich córeczek to jak znalazł, dosłownie ;) .
Awatar użytkownika
Miwonka
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci w rodzinie

Post autor: Miwonka »

Zabawki są częstym wyborem prezentowym, jednak to nie zawsze najlepsza z opcji na zakupy dla dziecka. Warto i pomyśleć o czymś innym. Teraz dzieci mają inne wymagania, ja swojemu kupowałam nowy telefon. Tu Samsung Galaxy S21 Plus zdał egzamin śpiewająco. Może i też na taki zakup postawicie.
ODPOWIEDZ