Problem z dzieckiem

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Problem z dzieckiem

Post autor: mirona »

Mam problem z dzieckiem, zaczął w tym zerówkę, a wciąż moczy sie w nocy. Czy to jest normalne? Nie sądzę, żeby to było na tle nerwowym, jaka może być inna przyczyna?
Awatar użytkownika
Radoslaw547
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:02

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Radoslaw547 »

Szukaj informacji w necie. Na pewno na jakichś blogach coś znajdziesz. Albo na innych tego typu forach internetowych.
Skoro nie chcesz walczyć, możesz przynajmniej uciekać. Czegoś musisz spróbować.
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: mirona »

Znalazłam stronę www.suchyporanek.pl, faktycznie sporo informacji, gdyby ktoś szukał.
No w każdym razie już jesteśmy po badaniach, nic niepokojącego nie widać, więc zaczynamy zabawę z alarmem wybudzeniowym.
Awatar użytkownika
sodi123
Posty: 22
Rejestracja: 28 gru 2019, 21:32

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: sodi123 »

widziałam na tej stronie poradę żeby stosować alarm wybudzeniowy? Warto?Jak to wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Zosia »

Tak, alarm wybudzeniowy przynosi zazwyczaj bardzo dobre efekty, ale zawsze warto omówić kwestię jego wprowadzenia z pediatrą. To małe, właściwie niewyczuwalne urządzenie, którego jedna końcówka znajduje się w bieliźnie dziecka i daje sygnał dźwiękowy, kiedy poczuje wilgoć - dzięki temu dziecko może skończyć swoją potrzebę w toalecie.

wisport whistler 35
Awatar użytkownika
Adele
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2020, 1:50

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Adele »

Przeglądam właśnie stronę https://suchyporanek.pl i widzę, że jest tam aplikacja do pobrania, czy ona jest darmowa? Orientuje się ktoś z Was? I w czym jest pomocna?

portale informacyjne usa
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: mirona »

Aplikacja jest darmowa, ja pobrałam i prowadzę w niej kalendarz. Można to zrobić razem z dzieckiem, zaznaczać suche noce.
A co do alarmu to jak to wygląda? Skąd można go wziąć i w jakim czasie można liczyć na efekty?
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: hanka »

Hej, wydaje mi się, że musisz szukać, bo jednak co by nie powiedzieć, to dziecko nie powinno się moczyć. Może pomoże psycholog? Mój maluch to dopiero wchodzi w etap karmienia, to nie mogę Ci za dużo pomóc. Czytam za to na stronie Hipp kiedy wprowadzić jajko do diety dziecka i inne takie przydatne informacje. Można się sporo nauczyć.
Awatar użytkownika
Marlena13
Posty: 23
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:19

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Marlena13 »

Może to kwestia ograniczenia spożywania napojów przed snem i przypilnowania dziecka, żeby zrobiło siku przed pójściem spać. Warto również zgłosić się do lekarza rodzinnego, który wykluczy inne przyczyny takiego moczenia . Ja nie miałam takich problemów z nocnym moczeniem ale dokuczały córce zaparcia. U nas wystarczyła zmiana diety ale w apteczce mam zawsze super czopki musujące eva qu bambini, które działają zmiękczająco i dziecko może się normalnie wypróżnić bez efektu przeczyszczenia.
Agnieszkaś

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Agnieszkaś »

Uważam, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Mogę polecić klinikę Psychomedic, która zatrudnia świetnych specjalistów doświadczonych w pracy z dziećmi. Bardzo szybko nawiązują z nimi dobry kontakt i wzbudzają ich zaufanie. Dodatkowym plusem jest możliwość skorzystania z wideokonsultacji. Jest to bardzo dobra forma spotkań dla najmłodszych pacjentów, którzy nie odczuwają stresu związanego z wizytą w nieznanym sobie miejscu. By dowiedzieć się więcej warto odwiedzić stronę internetową kliniki https://psychomedic.online/.
Miłka

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Miłka »

Czy robiłaś córce badania w kierunku bakterii Helicobacter Pylori? Jeśli nie to warto je zrobić. Ta bakteria potrafi wiele namieszać w organizmie. Czytałam kiedyś, że można ją zwalczyć tym suplementem https://mynarum.com/narimax-kapsulki-200mg. Warto spróbować, ponieważ im dłużej jest bakteria w organizmie, tym dłużej może niszczyć nasz organizm.
Awatar użytkownika
traviska
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2020, 20:47

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: traviska »

U mnie córcia miała straszne problemy z pęcherzem moczowym, wysikać się nie umiała.. Dobrze, ze w szpitalu Mazovia Maja również specjalistów od urologii dziecięcej, bo nie wiem co by było inaczej... kiepsko. A tak przepisali odpowiednie leki i już, córka zdrowa
Łucja/Wa-wa

Re: Problem z dzieckiem

Post autor: Łucja/Wa-wa »

Marlena13 pisze: ↑30 lip 2020, 14:10 Może to kwestia ograniczenia spożywania napojów przed snem i przypilnowania dziecka, żeby zrobiło siku przed pójściem spać. Warto również zgłosić się do lekarza rodzinnego, który wykluczy inne przyczyny takiego moczenia . Ja nie miałam takich problemów z nocnym moczeniem ale dokuczały córce zaparcia. U nas wystarczyła zmiana diety ale w apteczce mam zawsze super czopki musujące eva qu bambini, które działają zmiękczająco i dziecko może się normalnie wypróżnić bez efektu przeczyszczenia.
Mieliśmy bardzo podobny problem i tez używałam tych czopków. Potwierdzam są mega skuteczne
ODPOWIEDZ