Psycholog Łódź

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Tybilla
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2019, 17:46

Psycholog Łódź

Post autor: Tybilla »

Cześć, szukam dobrego psychologa z Łodzi, specjalizującego się w autoagresji...

e papieros gdynia
Awatar użytkownika
Ariadna87
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:40

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Ariadna87 »

A szukasz dla osoby dorosłej czy dla dziecka/nastolatka?
Awatar użytkownika
Tybilla
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2019, 17:46

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Tybilla »

Osoba dorosła, ale młoda
Awatar użytkownika
Ariadna87
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:40

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Ariadna87 »

Aleksandra Domagała z Poradni Salomon pomoże, powodzenia!

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Elitka33
Posty: 59
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:24

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Elitka33 »

Ja w Łodzi niestety nikogo nie znam, natomiast mogę polecić kogoś z Mińska Mazowieckiego a dokładniej ośrodek Centrum Psychologiczne Sens. Miałam nerwicę lękową i dzięki tutejszej terapii wyszłam na prostą.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Psycholog Łódź

Post autor: candy »

Każdy rodzaj agresji ma swoje jakieś podłoże. Dlatego też dobrze jest udać się do specjalisty, gdyż samemu z pewnością nie da się tego rozwiązać. Bo bywa też i tak że wpadamy ze skrajności w skrajność a to już nie są przelewki. Każda agresja ma inne podłoże. W naszym przypadku wystarczyły wizyty w ośrodku terapii uzależnień Nefo, gdyż okazało się,że syn wpadał w agresję na skutek narkotyków. Na szczęście w porę zareagowaliśmy i udało się mu wyjść z tego
Awatar użytkownika
śnieżynka
Posty: 86
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:51

Re: Psycholog Łódź

Post autor: śnieżynka »

Pomoc psychologa jest bardzo ważna. Czasami jak nie mamy dostępu do innej opcji to może chociaż psycholog online bedzie w stanie nam jakoś pomóc. Z takiego czegoś też warto skorzystać.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Psycholog Łódź

Post autor: dina »

Skoro polecacie specjalistów w dziedzinie psychologii, to może wiecie jaki psycholog dąbrowa górnicza jest wart uwagi? Od dłuższego czasu zbieram się do terapii. Ten rok był dla mnie bardzo ciężki, kiepsko sobie radziłam. Chcę uporządkować wszystkie sprawy w mojej głowie.
psychoł32

Re: Psycholog Łódź

Post autor: psychoł32 »

Jeśli chcesz poznać siebie z całkiem innej strony albo chcesz utwierdzić się w tym co o sobie myślisz to mozesz wejść na stronę https://proficompetence.com bardzo polecam tą stronę. Oferują oni anjlepsze narzędzia dzięki którym mogłam sprawdzić i zdiagnozować jaki zawód do mojej osobowości najlepiej pasuje. Te testy i cała baza jest stworzona dla pracodawców albo dla szkół i uczelni wyższych.
ODPOWIEDZ