Studia

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zmarcha
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:52

Studia

Post autor: Zmarcha »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.

koronka pokoju z medjugorie
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Studia

Post autor: agahorak »

to ja poszłam w zupełnie innym kierunku i zapisałam się na fizjoterapię na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Jestem już na 2 roku i jestem bardzo zadowolona z jakości zajęć. Jest czas na naukę teorii ale i na zajęcia praktyczne. Wykłady i ćwiczenia prowadzone w ciekawy i przystępny dla studentów sposób.
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Studia

Post autor: lilona »

agahorak nie sądziłam, ze na tym forum znajdę koleżankę z uczelni :) jestem co prawda na innym kierunku ( pielęgniarstwo) ale uczelnia ta sama :) też mam pozytywne doświadczenia z nią związane. Dogodna lokalizacja, zadbany budynek i super ludzie.
Awatar użytkownika
Basei76
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:21

Re: Studia

Post autor: Basei76 »

Mam nadzieję, że jest to sprawdzona propozycja. Może właśnie z tego skorzystam.
Łza po pierwszej miłości jest jak perła.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Studia

Post autor: Frania »

Bez względu na to, na jakie w końcu studia się zdecydujecie, na pewno warto zadbać również o znajomość języka angielskiego, bo to na 100% się Wam przyda w życiu. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua, które takie właśnie kursy organizuje. Polecam ;)
ODPOWIEDZ