Tani bus z Holandii

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
omar
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:00

Tani bus z Holandii

Post autor: omar »

Niedawno stwierdziłem, że po pół roku pracy w Holandii warto wrócić na trochę do Polski. Zawsze jeździłem z pewnym przewoźnikiem, ale teraz ma urlop. W związku z tym szukam taniego busa z Holandii do Polski. Znacie może jakiegoś zaufanego przewoźnika?
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 15
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:58

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: Dorota »

Według mnie warto sprawdzić ofertę Piłatransport. Firma ta oferuje przewozy miedzy innymi z Holandii. Jechałem kiedyś z nimi i podróż była bardzo komfortowa, w dodatku całkiem tania.
Awatar użytkownika
omar
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:00

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: omar »

W takim razie muszę się z nimi skontaktować…
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: andzela »

Na szczęście ja nie potrzebuję ta daleko busa, ale moja mama mogłaby Wam powiedzieć, kto tam jeździ, bez problemu, bo ona kilka razy korzystała. I powiem szczerze, że zawsze na szczęście dojeżdżała cała i zdrowa, do domu jak i z domu. Mnie to raczej interesuje wynajem busów turek i mam nadzieję, że coś znajdę.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: Frania »

A czy ktoś z Was miał może okazję pracować w Holandii? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-w-holandii, że ofert zatrudnienia dla Polaków tam nie brakuje. Jak sądzicie, warto się na taki wyjazd zdecydować? czy w tym kraju można dobrze zarobić?
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: mila8788 »

To ja polecam opcję wynajem busów Zielona Góra, aby pojechać i wrócić z powrotem według własnych terminów.
Awatar użytkownika
Marianka4
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2020, 22:15

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: Marianka4 »

Ja ze swojej strony polecam firmę http://www.holub-travel.pl/ i moim zdaniem to jeden z najlepszych przewodników do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Firma oferuję bardzo dobre ceny i posiada nowoczesną flotę wiec jedziemy w komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
Danusia12
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, 7:21

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: Danusia12 »

Jeżeli już chcesz jechać do Holandii drogą lądową to polecam zapoznać się z oferta firmy przewozowej https://oto-bus.pl/. Firma oto-bus oferuję bezpieczne przewozy nowymi busami nie tylko do Holandii ale i Niemiec czy Belgii.
Maruś67

Re: Tani bus z Holandii

Post autor: Maruś67 »

Nigdy nie byłem w Holandii dlatego też nie polece żadnego busa. Mnie osobiście interesują busy do niemiec, ponieważ chce wybrać się do niemczech ale niestety nie mam pojęcia, która firma przewozowa jest warta uwagi. Jeśli wiecie coś na ten temat to zostawcie informacje.
ODPOWIEDZ