Tarasy Gubałówka - Zakopane

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: uulakita »

Hej wszystkim. czy ktoś z Was miał już okazję odwiedzić restaurację Tarasy Gubałówka w Zakopanem ? Jestem akurat w mieście i zamierzam wybrać się tam na obiad. Warto ?
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: lilona »

ale Ci fajnie, ja przed świętami z Zakopanego wróciłam :) byliśmy w tych tarasach na pizzy bo właściciel kwater gdzie spaliśmy nam to miejsce polecił i faktycznie było okej :)

tokarki tarczowe
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: agahorak »

pewnie, że warto! Ja zawsze odwiedzam to miejsce jak jestem w okolicy., Nie dość, ze ma sie stąd świetne widoki na same góry to jeszcze można dobrze zjeść. Ja akurat zawsze wybieram coś z kuchni regionalnej, a to kwaśnica, a to placek po zbójnicku.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: uulakita »

Super, bardzo Wam dziękuje za info, na pewno skoczymy tam zatem na obiadek :)
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: agahorak »

uulakita i jak tam wrażenia po sjeście w Tarasach Gubałówka :) ?
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: uulakita »

a dziękuje bardzo dobre hehe :) zapomniałam napisać zaraz po bo sporo się działo po powrocie do domu ale dzieki za wywołanie :) generalnie najadłam się, oj najadłam :) pyszna kwaśnica, dobra pizza. Ceny okej. no i te widoki... nawet dla nich samych warto tam wracać :)
Awatar użytkownika
Rózga
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:36

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: Rózga »

Nie byłam, więc dzięki też za opinie :D
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: Marcelina402 »

Ja polecam wyjazd do Zakopanego do "Dworku Pod Giewontem" http://dworekpodgiewontem.pl/kontakt/ i jest to naprawdę super miesce na spędzenie czasu z rodziną w komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
rita77
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:53

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: rita77 »

A powiedzcie mi czy w górach czas spędzacie stacjonarnie, czy może korzystanie z atrakcji takich jak narty lub wspinaczka? Chętnie dowiem się jakie są wasze upodobania, bo szukam osób zafascynowanych wspinaczką. Trafiłam na sklep, gdzie dostać można sprzęt wspinaczkowy http://ratwork.pl/sprzet-wspinaczkowy,k,34.html i zainteresowała mnie ta dyscyplina. Może ktoś może podzielić się doświadczeniami?
Mrożek

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: Mrożek »

Po tegorocznych świętach wybieram się do Zakopanego. Chętnie zajrzę do każdej restauracji, która ma w menu lokalne przysmaki:) Muszę też dość szybko znaleźć nocleg. Hotele to raczej marna opcja jednak, zwłaszcza w szczycie sezonu, dlatego bardziej skłaniam się ku wynajęciu mieszkania na tydzień. Słyszałem, że apartamenty w Zakopanem są zazwyczaj bardzo komfortowo wyposażone , często też atrakcyjnie położone, nawet z okna można podziwiać górskie krajobrazy.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Tarasy Gubałówka - Zakopane

Post autor: dina »

Niestety jeśli chodzi o stoki narciarskie, to mnie te w Polsce nie przypadły do gustu. Wolę Włochy i to właśnie tam, moje dzieci będą stawiać pierwsze kroki na nartach. Wybrałam tą szkółkę https://www.zgorky.pl/ bo ma zdecydowanie najlepsze opinie.
ODPOWIEDZ