Warsztat samochodowy

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zmarcha
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:52

Warsztat samochodowy

Post autor: Zmarcha »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/jak-stwo ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Philli »

A ja polecam Wam to instalacja autogazowa . Sprawdzony i profesjonalny warsztat.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
rita77
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:53

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: rita77 »

Nowo otwierany warsztat trzeba wyposażyć w odpowiednie narzędzia. Mam szwagra mechanika i wiem, że kilkanaście lat temu trzeba było się nieźle przy tym nakombinować. Dziś takiego problemu nie ma. Są specjalistyczne sklepy narzędziowe jak Narzędziak, gdzie mają całe działy z narzędziami warsztatowymi. Od prostych kluczy po skomplikowane urządzanie diagnostyczne ja tu https://www.narzedziak.pl/category/narz ... mochodowej. Także to spore ułatwienie.
Gość

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Gość »

narzedzia to podstawa, a dodatkowo na warsztat beda potrzebne rowniez specjalistyczne elektronarzedzia jak honowice np ... szukaj po producentach bedzie najtaniej moim zdaniem
ukosnik

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: ukosnik »

Na warsztacie na pewno Jonnesway honowice nie zawioda, sa porzadnej jakosci, wytrzymale i naprawde warte swojej ceny. Wiele osob sobie je chwali a u nas na warsztacie sa mega popularne
mariiika

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: mariiika »

Rozważam zakup jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Doceniam solidność ich wykonania oraz konkurencyjną cenę, co sprawia, że jest to atrakcyjna opcja.
ODPOWIEDZ