Wybieramy wózek, który ?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
ixuna
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:57

Wybieramy wózek, który ?

Post autor: ixuna »

Drogie mamusie i nie tylko pomocy , muszę wybrać wózek , coraz mniej czasu pozostało a ja nie potrafię wybrać. Wybieram pomiędzy Riko Basic a Marla . Znacie któryś z nich, podzielicie się opinią i pomożecie ?
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: lilona »

Hej oba modele znam tylko z wyglądu, sama zdecydowałam się na model Villa. Ale moge powiedzieć że niezależnie na który się zdecydujesz to będziesz zadowolona, bo Riko to świetne solidne wózki.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: uulakita »

Ja bardzo dobrze mogę wypowiedzieć się o Basic bo to wózek , który nie zawiódł mnie. Gondola z regulowanym zagłówkiem i funkcją bujania, zaś siedzisko z możliwością montażu przodem lub tyłem o kierunku jazdy. Łatwo się go składa, obsługa również nie sprawia problemów.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: agahorak »

ixuna ja także opowiem się po stronie Basic bo znam ten wózek i wiem że to bardzo dobry wózek.
Awatar użytkownika
ixuna
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:57

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: ixuna »

Wielkie dzięki za opinię, choć chciałabym poznać też opinie na temat Marli , nikt z was nie zna tego wózka ?
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 26
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:48

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Olkka »

My zdecydowaliśmy się na m/type z anexa i jestem z niego zadowolona. Wygodny, solidny, zwrotny i łatwy w obsłudze więc sama bez problemu sobie z nim radzę;)
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 15:52

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Majkaaa »

Też mamy m/type z anexa:) Fajnie sobie radzi na każdym terenie, jest zwrotny, zgrany i praktyczny a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2020, 18:06

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Martyna28 »

Ja z kolei mam anex e/type i sobie go chwalę. Daje radę na każdym terenie, jest poręczny, zwinny i solidny a przy tym wygodny:)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: kaktusowa »

One są całkiem spoko, ja mam x-landera x-cite, a to też lekki, zwrotny miejski wózek z dobrą amortyzacją, doskonale się sprawdza w naszym przypadku i bardzo łatwo się składa i mieści nawet w małym bagażniku

solan meble
Kaśka

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Kaśka »

My jeździmy anexem m/type- wózek fajnie i wygodnie się prowadzi, koła są zwrotne, dobra amortyzacja. Stelaż solidy a całość jest łatwa w obsłudze.
Zośka

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Zośka »

Kaśka pisze: ↑15 paź 2020, 17:12 My jeździmy anexem m/type- wózek fajnie i wygodnie się prowadzi, koła są zwrotne, dobra amortyzacja. Stelaż solidy a całość jest łatwa w obsłudze.
Też zdecydowałam się na anex, mam e/type i jestem na prawdę zadowolona. Wózek jest poręczny, zgrabny i zwrotny więc wszędzie bez problemu się z nim wcisnę. Dodatkowo jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Iśka

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Iśka »

U nad też e/type z anex:) Od samego początku wpadł mi w oko a po przetestowaniu wiedziałam już, że to jest wózek dla mnie;)
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: mila8788 »

Jeśli chodzi o spacerówkę, to zdecydowanie EasyGo Quantum Air. Rewelacja! Ma duże, wygodne koła, które ułatwiają prowadzenie i są niezłą amortyzacją, do tego wózek jest dobrej jakości i w naprawdę rozsądnej cenie. Jeśli o mnie chodzi - nie mam do niego kompletnie żadnych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
stynka
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2020, 17:41

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: stynka »

Zdecydowanie xlander! Starałam się wybrać taki bardziej porządny i niezawodny, kierowałam się więc też opiniami użytkowniczek bo wiem że takie opinie są szczere. Mamy więc x-landera, kolor szary i wózek jest jakościowo prima sort a do tego majątku nie kosztował
wózek43

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: wózek43 »

Wyjątkowy pozycjonujący wózek inwalidzki z bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi znajdziesz na stronie Wózek inwalidzki . Wózek konfigurowalny gdzie można ustawić wysokość oparcia jak również głębokość siedzenia, dla użytkownika można również dopasować kolor oraz rodzaj tkaniny obicia, gdy zamawiasz wózek to mozesz też skorzystać z dofinansowanie NFZ.
Śliwka

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: Śliwka »

Ja polecam Riko Basic Pastel. To był mój wybór rok temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek sprawdza się w każdej sytuacji, lekko się prowadzi i jest w naprawdę przyzwoitej cenie. ma do wyboru wiele rodzajów kolorystycznych. Przyjrzyj się jego ofercie :)
pilśnia

Re: Wybieramy wózek, który ?

Post autor: pilśnia »

Ja od razu wiedziałam jaki chcę wózek jak tylko zobaczyłam x-landera, ma on zdecydowanie fajniejsze kolory i więcej bajerów, na przykład diody led w podnóżku dzięki którym widać go z daleka w ciemnościach, nie widziałam tego w żadnym innym wózku a to bardzo poprawia bezpieczeństwo zwłaszcza jesienią i zimą i to się u nas sprawdzało
ODPOWIEDZ