Życie erotyczne, a gadżety

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Ires
Posty: 21
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:20

Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Ires »

Chciałabym zapytać Was czy korzystacie z różnego typu gadżetów jeśli chodzi o swoje życie erotyczne i czy może widzieliście już ofertę sklepu https://www.bad-wolf.com.pl/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić, ponieważ naprawdę przygotowali ciekawe propozycje dla obu płci, także każdy będzie zadowolony i może dozna czegoś zupełnie innego ;)
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: zuzanna »

Gadżety bardzo urozmaicają życie erotyczne. Warto z nich korzystać zwłaszcza, że teraz jest bardzo duży wybór gadżetów i nie tylko - świat-lun.pl. My z mężem lubimy eksperymentować dlatego często kupujemy bieliznę erotyczną, zabawki i feromony. Seks jest bardzo ważny w związku dlatego obiecaliśmy sobie, że nie zaniedbamy tego aspektu.
Awatar użytkownika
Hormonek
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:33

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Hormonek »

Oprocz gadzetow erotycznych, zycie w lozku mozna sobie umilic takze w inny sposob. MaxOnActive - mowi wam to cos? Jesli tak, to ok, a jesli nie - to kupcie swojemu Mezczyznie i niech zazyje chwile przed zblizeniem:> Bedzie mogl dluuuuzej no i po - szybciej sie 'zregeneruje' - czyli moze bedzie ten drugi, a takze i trzeci! (tak TRZECI RAZ Z RZEDU) raz!:)
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: zamka »

Interesują Was jakieś gadżety erotyczne? Nic dziwnego, bo każdy jest ciekawy, jak z takich rzeczy się korzysta. Jeśli jesteście bardzo zainteresowani tematem, to myślę, że możecie sobie sprawdzić stronę https://sexszop.com/hak-analny-bdsm Jest tam wiele przydatnych informacji, które pomogą w wyborze czegoś na początek. Moim zdaniem warto przełamać bariery i spróbować czegoś innego :)
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: dina »

Moim zdaniem nie ma co się ograniczać, a uwierzcie mi na słowo, że takie gadzety erotyczne mogą naprawdę sporo zmienić i wnieść powiew czegoś nowego do związku, łóżka itd. My ostatnio z mężem próbowaliśmy zabaw BDSM. Pomogły nam w tym te gadżety https://erotic-med.pl/akcesoria-bdsm i oboje jesteśmy bardzo mile zaskoczeni - to właśnie było to, czego szukaliśmy.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: mila8788 »

Może problem leży gdzieś indziej? Wiem, że wiele osób może mieć problem z potencją, dlatego koniecznie warto zerknąć np. na stronę http://cyrodiil.pl/ aby poczytać o viagrze i ziołach na potencję. Dzięki niej wiele osób w jakiś sposób może poradzić sobie z takimi problemami.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: młoda »

Widzę, że nie tylko ja jestem w stanie dobrze się bawić z pomocą gadżetów. Nadal w Polsce jest mnóstwo osób, które są poblokowane i tak naprawdę nie mogą się na to otworzyć, ale są i takie, które np.: masturbatory https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... turbatory/ chętnie widzą w swojej sypialni. Super.
Awatar użytkownika
Marvel
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2020, 13:59

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Marvel »

Ja nie, ale fajnie, że coś takiego jest i pomaga osiągnąć innym radość z seksu :)
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: dina »

Zależy co kto lubi tak naprawdę. Warto jednak spróbować wszystkiego. Ja z partnerem zaczynamy zabawy z BDSM i oboje jesteśmy zachwyceni. Wszystkie niezbędne gadżety zamawialiśmy online ze względu na wygodę i brak dziwnych spojrzeń ze strony sprzedawców w sklepach stacjonarnych. Sprawdźcie eroprezent.pl - może i wam coś wpadnie w oko.
Awatar użytkownika
ilka12
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:59

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: ilka12 »

Zawsze to urozmaicenie, kwestia co kto lubi :) Ja chcę takim jednym gadżetem zaskoczyć męża na rocznicę ślubu. Ale i tak moim zdaniem najważniejsze jest skuteczne zabezpieczenie. Zdecydowanie wtedy seks zyskuje na jakości i przyjemności. Sama po sobie widzę, że belara u mnie dużo na plus zmieniła. Jest większa ochota i też już nie patrzę jaki mam dzień cyklu, czy muszę bardziej uważać czy nie. Stres nie jest dobry dla zbliżeń.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:36

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: zenka »

Przyznam, że zaskoczona jestem tym, że w internecie można znaleźć tyle różnych informacji na temat seksu i przyznam, że są one dość interesujące. Jeśli tylko chcecie, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę StrefaNamietnosci.pl , ponieważ to na niej znajdziecie sobie informacje związane takimi kwestiami naszego życia.
Wiśnia

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Wiśnia »

No ja jestem jak najbardziej na tak. Może nie na co dzień, ale raz na jakiś czas chyba fajnie sobie urozmaicić trochę życie intymne?:) My z mężem lubimy. Teraz też zamówiliśmy sobie kilka fajnych gadżetów, jako prezent walentynkowy ;) Odkryliśmy przy okazji bardzo fajny sklep erotyczny LoveSpot, znacie może?
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: bidon »

ja jak najbardziej popieram zabawy lozkowe, sama z partnerem lubie probowac nowosci w lozku, ale najwazniejsze moim zdaniem to pamietac, ze trzeba odpowiednio nawilzyc pochwe. Dobrze sie tu sprawdzi lubrykant na bazie wody, ja stosuje feminum, ktory dodatkowo zawiera kwas mlekowy i zapobiega infekcjom. Zarowno moje odczucia, jak i partnera - mega na plus!
Awatar użytkownika
traviska
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2020, 20:47

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: traviska »

?Takie gadżety potrafią naprawdę nam umilić życie, sama korzystam z takich :) No i dodatkowo jeszcze warto poczytać coś fajnego na przykład https://sensimi.pl/blog Mają super artykuły na temat seksu. . .
Violuś

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Violuś »

Jest zabawa - musi być też odpowiedzialność za swoje zdrowie i swojego partnera (partnerki) .Często powstają różnego rodzaju dolegliwości ,które powodują dyskomfort. Trzeba okresowo sie badać ale i trzeba zapoznać się określonym zakresem wiedzy. Czy wiecie na przykład jak wyleczyć zapalenie pochwy ?Odpowiedź jest stosunkowo :lol: prosta.Wszelkim takim sprawom zaradzi lek o nazwie octenisept. Zaopatrzmy się w ten lek.
Miłosz

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Miłosz »

Myślę, że warto eksperymentować, najwyżej wam się nie spodoba... Ale może być całkiem odwrotnie i z tego co wiem, zazwyczaj właśnie tak jest :) Zabawki dają niesamowite doznania, całkiem inne niż podczas zwykłego, tradycyjnego seksu. Zobaczcie sobie na stronę https://erozkosz.pl/ , znajdziecie tam całkiem sporo inspiracji na dobrą zabawę.

torbiele trzustki leczenie
Aruś05

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Aruś05 »

Bardzo dużo osób używa gadżetów erotycznych i tak naprawdę nie ma nic w tym dziwnego gdyż w taki sposób można urozmaicić życie seksualne. Według mnie masażery łechtaczki są bardzo fajnym gadżetem, w który warto zainwestować, dlatego też uważam, że warto rozejrzeć się za takimi produktami.
paweł

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: paweł »

ilka12 pisze: ↑08 paź 2020, 10:30 Zawsze to urozmaicenie, kwestia co kto lubi :) Ja chcę takim jednym gadżetem zaskoczyć męża na rocznicę ślubu. Ale i tak moim zdaniem najważniejsze jest skuteczne zabezpieczenie. Zdecydowanie wtedy seks zyskuje na jakości i przyjemności. Sama po sobie widzę, że belara u mnie dużo na plus zmieniła. Jest większa ochota i też już nie patrzę jaki mam dzień cyklu, czy muszę bardziej uważać czy nie. Stres nie jest dobry dla zbliżeń.
Ja na razie nie korzystam u nas w sypialni jest ogień, komfort psychiczny daje dobre zabezpieczenie i świadomość, że w razie gdyby antykoncepcja zawiodła to można wybrać się do Czech i niechcianą ciążę legalnie usunąć. Jak ta kwestia wygląda w Czechach od strony prawa dobrze jest opisane w tym artykule przez lekarza z Kliniki Stonava
Lucuś82

Re: Życie erotyczne, a gadżety

Post autor: Lucuś82 »

Skoro używacie gadżetów erotycznych to koniecznie musicie kupić płyn do czyszczenia takich akcesoriów. Z tego co widziałem to na stronie https://loris.pl/2778-plyn-do-czyszczen ... 00-ml.html znajdziecie takie produkty.
ODPOWIEDZ