Młody ja

Która z nas nie chciałaby zatrzymać czasu? Opowiadamy o kosmetykach anti-aging, zabiegach odmładzających, walce ze zmarszczkami i sposobach na zachowanie młodego wyglądu.
Awatar użytkownika
Lonia
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2019, 11:59

Młody ja

Post autor: Lonia »

Chyba bym się nie odważył iśc do kliniki medycyny estetycznej. Robienie sobie ostrzyków i operacji plastycznych jakoś nie spaja się z moją męskością. To takie babskie. Czuję się młodo, ale wiadomo, że czas odcisnął juz swoje na moim wyglądzie. Dlatego staram się ubierać młodo, dbać o nienaganną fryzurę. Postanowiłem zrobić coś z uśmiechem. Gdzie mogę go nieco odmłodzić?

dobry mikrofon stojący do komputera

Awatar użytkownika
Viva
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2019, 11:59

Re: Młody ja

Post autor: Viva »

Odmłodzić uśmiech, czyli co? Myślisz o wstawieniu kilku implantów bo masz ubytki, czy chcesz się uśmiechać jak amerykański gwiazdor, który aż razi bielą? W sumie w jednym i w drugim przypadku mogę polecić Ci klinikę z Warszawy https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/ . Wyszłam z niej niedawno z pięknym uśmiechem i rzeczywiście poczułam się młodziej :)

Awatar użytkownika
Symeon
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 22:10

Re: Młody ja

Post autor: Symeon »

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
bez ciebie / jak bez uśmiechu / niebo pochmurnieje

Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 64
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Młody ja

Post autor: kozi44 »

medycyna estetyczna tylko dla kobiet- toż to stereotyp! Nie masz sie czego obawiać, obecnie dużo mężczyzn udaje się do gabinety na wypełnienie zmarszczek mimicznych czy wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Jeśli się stresujesz pierwszą wizytą to mogę ci polecić http://tarkiewicz.pl . Bardzo profesjonalna obsługa, doktor posiada bardzo dużó zabiegów w swojej ofercie. Personel jest dobrze wyszkolony i wyrozumiały. Miejsce na piątkę z plusem !

Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Młody ja

Post autor: andzela »

E, tam, babskie. Nie wiem, kto Ci to nakładł do głowy. A my kobiety lubimy, jak facet umie o siebie zadbać , pamiętaj o tym. Nie będę Cię jednak na siłę zmuszać, a potem tylko, że jeśli masz nadwagę, to samodzielnie możesz się odmłodzić. Chyba nie muszę mówić jak. A jako wsparcie możesz coś takiego https://opinie-konsumentow.pl/ranking-s ... la-siebie/ zastosować. To chyba dość "męskie" ? ;p

Awatar użytkownika
Philli
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Re: Młody ja

Post autor: Philli »

Ja słyszałem, że bar tlenowy to rewolucyjny zabieg w zakresie medycyny estetycznej. Z tego co wiem to https://drparadowska.pl/zabiegi/bar-tlenowy-skinoxybar/ ma bezkonkurencyjną ofertę w tym zakresie.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.

Awatar użytkownika
ronnie
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Młody ja

Post autor: ronnie »

Wiele jest sposobów na to by się odmłodzić i wcale nie trzeba do tego wielkich funduszy. Dużą zmianę w wyglądzie można osiągnać np. zmieniając fryzurę, czy nawet można sobie zafundować peruke https://perukikielce.pl/ . Często jest to wydatek dużo niższy niż te wszystkie usługi fryzjerskie, które niekoniecznie są zdrowe dla włosów

ODPOWIEDZ