Opinie o Magicznej Klinice w Lublinie

Która z nas nie chciałaby zatrzymać czasu? Opowiadamy o kosmetykach anti-aging, zabiegach odmładzających, walce ze zmarszczkami i sposobach na zachowanie młodego wyglądu.
Awatar użytkownika
agahorak

Opinie o Magicznej Klinice w Lublinie

Post autor: agahorak »

Witajcie :) Moje drogie czy któraś z Was miała już okazję korzystać z oferty Magicznej Kliniki w Lublinie ? Planuję się zapisać do nich na kilka zabiegów ale szukam opinii, warto ?

Awatar użytkownika
lilona

Re: Opinie o Magicznej Klinice w Lublinie

Post autor: lilona »

no pewnie, ze warto! Ja co prawda nie jestem z Lublina ale mam kilka znajomych w różnych miastach w Polsce, które tak jak ja do nich chodzą i wiem, ze jakość zabiegów jest wszędzie taka sama bo przyjmują dokładnie Ci sami lekarze i pracują na takich samych preparatach :) Także jedyne różnice polegają tylko na tym, ze gabinety, w jakich odbywają się zabiegi są wykonywane w innych gabinetach i tyle :)

nagrzewnice sufitowe

Awatar użytkownika
agahorak

Post autor: agahorak »

ooo super dzięki za info bo ja myślałam, że w każdym mieście są inni lekarze :) A zdradzisz co Ty sobie robiłaś ?

Awatar użytkownika
lilona

Post autor: lilona »

ja miałam przede wszystkim zabiegi wolumetryczne ( z kwasem hialuronowym). wiesz wypełnienie zmarszczek i bruzd czy modelowanie twarzy. Super efektywnie a przy tym w bardzo dobrej cenie ( czekaj na promocje, warto śledzić ich profil na fb ).

https://www.nzozrevita.pl/blog/diety-dla-sportowcow-gry-zespolowe

ODPOWIEDZ