Dobrej jakosci kosmetyki

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Zawisza »

Zanim kupicie jakieś kosmetyki, bez wzgledu na to czy jest to zel pod pryszni, mydło czy szampon sprawdzacie może ich skład? Bo ja ostatnio bardzo zaczełam zwracać na to uwagę. Czytałam że tutajhttps://www.le-petit-marseillais.pl/sk%C5%82adn ... a-z-oliwek mają właśnie bardoz fajne dodatki. Im wiecej naturalnych rzeczy tym lepiej dla naszej skóry

drzwi garażowe dwuskrzydłowe drewniane
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Syliwa43 »

Dobrej jakości kosmetyki ma też marka Hildegard Braukmann. Ich kosmetyki są przede wszystkim naturalne. Mają super mydło, nazywa się mydło 7 ziół. Nadaje się do mycia całego ciała i twarzy. Nie potrzeba żadnych innych kosmetyków już.

piła 6 torrenty
Awatar użytkownika
Janka
Posty: 25
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:40

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Janka »

Moim zdaniem kosmetyki najlepiej kupować w aptekach. Z reguły wybór jest duży no i ceny sporo niższe. Apteki też mają zawsze większy wybór produktów i łatwiej znaleźć odpowiednie kosmetyki. Polecam zerknąć na ofertę apteki https://www.apteka-leki.pl/ .Tu znajdziecie bardzo duży wybór produktów w bardzo przystępnych cenach. Przy skompletowaniu zamówienia za 199 zł wysyłka jest bezpłatna.
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: cialopozytyw »

Kojarzycie może stronkę od ktomalek https://ktomalek.pl/blog/czy-stewia-to- ... ukru/w-208 gdzie znajdziecie bardzo dużo informacji na temat zdrowia i leków? Znajoma mi powiedziała, że można tam rezerwować i zamawiać leki do swojej apteki w pobliżu, spoko opcja i świetny pomysł!
Awatar użytkownika
blondzia
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2019, 10:00

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: blondzia »

Ja używam dermokosmetyków od novaclera i mają dobry skład i świetnie działają, są też w dobrej cenie dzięki czemu dostępne dla każdego.
Awatar użytkownika
katarzynka
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2020, 8:27

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: katarzynka »

novaclear! dermokosmetyki dostepne w aptekach. sa delikatne dla skory, maja rozne seria np atopis na azs czy acne do skory tlustej, moga ich uzywac nawet male dzieci takze goraco polecam, od siebie szczegolnie serie hydro.
Awatar użytkownika
Viki77
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2020, 1:58

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Viki77 »

Od jakiegoś czasu używam profesjonalnych kosmetyków marki Nanili i przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich działaniem. Szczególnie fajnie sprawdza się u mnie kremik naprawczy na dzień, polecam wypróbować :)
Awatar użytkownika
Salexima
Posty: 20
Rejestracja: 15 mar 2020, 12:15

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Salexima »

Na pewno doskonałe będa kosmetyki Prouve https://www.prouve.com/ Maj doskonały wybór kosmetyków do ciała i włosów oraz bardzo ładnie skomponowane zapachy perfumy, nie sa drogie a bardzo trwałe jesli chodzi o zapach.
Awatar użytkownika
mercy
Posty: 60
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:30

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: mercy »

jesli chodzi o kosmetyki, to powiem wam ze ta seria power bees od dermofuture, wyczytalam ze ma w skladzie eliksir z miodu czarnych pszczol, oczywiscie postanowilam sprawdzic na sobie jak to dziala, w hebe kupialm krem pod oczy z tej serii, musze przyznac, ze super, nie dosc ze fajnie nawilza to rzeczywiscie bardzo skutecznie wygladza skore
Awatar użytkownika
Adele
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2020, 1:50

Re: Dobrej jakosci kosmetyki

Post autor: Adele »

W mojej kosmetyczce od jakiegoś czasu muszę mieć octenicare krem który jest ratunkiem dla moich problemów skórnych. Mam skórę skłonną do alergii, podrażnień i przesuszenia.
ODPOWIEDZ