Gdzie kupujecie leki?

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Marek33
Posty: 67
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:24

Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Marek33 »

Mamy XXI wiek. Jeśli jeszcze nie korzystacie z możliwości, jakie to przed Wami stwarza, to zdecydowanie warto się na to przestawić. Na przykładzie chociażby https://www.apteka-leki.pl/ idealnie widać, dlaczego powinniście pójść w tym kierunku. Mi się to bardzo podoba :)
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: zuzanna »

Najczęściej zamawiam w aptekach internetowych. Są to leki dostępne bez recepty takie jak octenisept spray, plastry, leki na grypę, przeciwbólowe, kosmetyki, syropy na kaszel itd. Jestem zadowolona z aptek online. Mają szybką dostawę i przystępne ceny.

tworzenie logo programy
Awatar użytkownika
karola.pieniak123
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2020, 10:46

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: karola.pieniak123 »

ja zazwyczaj przez internet, ale tez stacjonarnie np w super pharm poniewaz tam mam najwiekszy wybor dermokosmetykow od novaclear ktore bardzo lubie.
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Zosia »

Ja mam niedaleko domu aptekę DOZ, więc najczęściej właśnie tam kupuję leki. Dobre ceny i bogaty asortyment. A przekonałam się do nich w zeszłym roku, kiedy chyba jako pierwsi zaczęli realizować elektroniczne recepty.
Awatar użytkownika
mercy
Posty: 60
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:30

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: mercy »

ja zazwyczaj stacjonarnie u siebie w aptece, ostatnio szukalam dobrego probiotyku i pani farmaceutka polecilia mi diflos, super dziala przy biegunkach
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: mila8788 »

Najważniejsze jest aby wiedzieć jakie leki kupować na jakie dolegliwości. Na stronie: http://roadracing.pl/ można znaleźć mnóstwo informacji i porad na temat leczenia problemów z potencją. Warto takie leczenie zacząć od przeczytania tutejszych artykułów. Na pewno pomogą :)
ODPOWIEDZ