Kuracja keratynowa

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
faster
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:09

Kuracja keratynowa

Post autor: faster »

Witajcie. Mam bardzo zniszczone włosy, nie wiem czy to farbowanie, czy niedomagającą tarczycą, po prostu jest z nimi ciężko. I natrafiłam przypadkiem na stronię Goobli, a tam taka seria keratynowa Schwarzkopf Keratin Smooth https://www.gobli.pl/keratin-smooth-perfect-c4405 . Podobno ma zregenerować właśnie takie kosmyki, jak moje. Słyszeliście o niej?
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: andzela »

Moim zdaniem bardzo dobra seria, naprawdę odbudowuje włosy i sprawia, że są one nawilżone, gładkie, wyjątkowe. Takie w dotyku nawet magiczne, a mam na myśli to, że jest spoora różnica między tym, co było przed stosowaniem tych produktów, a po. No i najbardziej to mi się podoba ta maska z keratyną do włosów. Jest cudowna i ładnie pachnie.
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: absolka »

U mnie najbardziej w pamięci zapadł zapach i to, że marka Schwarzkopf w końcu postawiła na produkty z keratyną. Przecież to cudowny składnik, naturalnie występujący we włosach. W sumie to ten keratynowy system wygładzający znacznie poprawił wygląd moich włosów. Stały się takie naturalnie proste i po prostu takie jakieś łatwiejsze w układaniu.
Awatar użytkownika
wikusia
Posty: 22
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:31

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: wikusia »

Widzę, że szukałaś na gobli.pl , znam tę stronę. Można często tam znaleźć fajne serie kosmetyków, nie tylko od Schwarzkopf. Akurat tej linii keratynowej jeszcze nie próbowałam, może sięgnę na początku po maskę. Bo moim włosom na pewno przyda się nawilżenie i blask. Są takie jakieś nieciekawe aktualnie.
Awatar użytkownika
malusia
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:07

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: malusia »

Mam kosmetyki z serii Schwarzkopf Keratin Smooth, , maskę na puszące się włosy, szampon i jeszcze jedną maskę ujarzmiającą włosy, dokładnie tak o niej pisze sam producent ;0 . Wygładzenie gwarantowane, tak samo jak odżywienie i blask. Te produkty są idealne, jeśli chodzi właśnie o włosy zniszczone. Śmiało po nie sięgaj, jeśli takie potrzeby mają Twoje włosy.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: młoda »

No dokładnie, tak jak piszesz. Kiedy używałam maski z keratyną od czasu, do czasu, to nie było tak tego widać, jak przy regularnym stosowaniu. Bardzo to jest ważne. Myślę jednak, że szybko przywykniesz, bo to ładnie pachnące produkty, a używanie nie jest męczące. Mi bardzo pasowały.
Awatar użytkownika
Ranka
Posty: 14
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:18

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: Ranka »

Ja też z tą serią Szwarzkopfa włosy zniszczone znacznie ujarzmiłam i nie tylko poprawiłam ich wygląd, ale po prostu czuję, że są bardziej nawilżone i zdrowsze. I prawdę mówiąc, cieszę się, że się na tę serię zdecydowałam. Tylko musisz pamiętać, że przy regularnym stosowaniu będziesz miała efekt nawilżenia i odbudowania, a nie tak z doskoku. Tak nic nie pomoże.
Awatar użytkownika
Teodora_01
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:29

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: Teodora_01 »

Moje włosy ostatnio nie są w najlepszym stanie, są coraz bardziej rozdwojone. Myślę, żeby zafundować im albo kurację keratynową, albo wróce do olejowania włosów - https://www.cocolita.pl/oleje Kiedyś używałam do włosów różnych olejów, które bardzo dobrze dbały o ich kondycję i chroniły je przed przesuszeniem i rozdwajaniem.
Awatar użytkownika
poksi
Posty: 14
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:48

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: poksi »

A sprawdzałyscie kuracje keratynowymi włóknami Lions Hair? Podobno bardzo są dobre na https://lionshair.pl To sa keratynowe włokna które się bardzo dobrze wczepiają we własne włosy. Kto testowal?
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 12:37 przez poksi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: dina »

Dziewczyny, a jakaś kuracja keratynowa ale w rozsądnej cenie? I najlepiej taka, którą można samemu zrobić w domu?
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: zamka »

Do takich domowych kuracji najlepiej sprawdzi się seria z Inoaru. Przetestowałam już różne kosmetyki, bo mam straszny problem ze swoimi włosami - puszą się, kręcą na każdą stronę. I te kosmetyki z Inoaru. Ten mniejszy zestaw, 250ml spokojnie starczy ci na 5 kuracji :)
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: absolka »

Szukalam takiego tematu u nas na forum ale w zadnym nie znalazłam tego czego mnie interesuje, także chciałam was zapytać o przedłużanie włosów remy-hair.pl . Chciałam się zapytać czy któraś z was ma doświadczenie z przedłużonymi włoskami, tzn czy któraś przedłużała? ile się takie włoski trzymaja ? jaki jest koszt etc piszcie wszystko co wiecie
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:12

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: mczay »

Mnie się nie podobają przedłużane włosy. Jeśli jakaś zmiana w głowie to szybciej polecam perukę. Na https://perukisklep.pl/sklep-z-perukami/ można kupić. Włosy będą inne, gęste ale fryzura jednolita. I bez szkody dla naturalnych włosów. Przedłużane jednak bardzo obciążają i niszczą włosy.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Kuracja keratynowa

Post autor: candy »

Także słyszałam, że taka kuracja keratynowa jest bardzo dobra ale do tanich zabiegów nie należy. Dlatego też wolę poszukać jakiegoś innego i dużo tańszego rozwiązania jeśli chodzi o odnowę moich włosów. Szperając w tym celu w internecie trafiłam na taką stronę https://www.perfumesco.pl/urzadzenia-do ... cji-wlosow gdzie mają całkiem fajny wybór właśnie w urządzeniach do stylizacji włosów. Myślę, że sobie coś stąd wybiorę i zamówię
ODPOWIEDZ