Lakiery do salonu

Używasz świetnego kremu i możesz go polecić? Chcesz się podzielić opinią o ulubionym producencie lakierów do paznokci? Dołącz do nas.
Barbaś

Lakiery do salonu

Post autor: Barbaś »

Dziewczyny, które prowadzą swój własny salon stylizacji paznokci, albo pracują w takim miejscu. Powiedzcie, na jakich produktach, w sensie na jakiej marce produktów pracujecie? I szczerze, na których pracuje Wam się najlepiej. Ja zmieniam właśnie moje dotychczasowe lakiery na te z Victoria Vynn https://victoriavynn.com jakościowo u mnie wygrywają z innymi.
oliś96

Re: Lakiery do salonu

Post autor: oliś96 »

Barbaś pisze: ↑30 maja 2021, 15:15 Dziewczyny, które prowadzą swój własny salon stylizacji paznokci, albo pracują w takim miejscu. Powiedzcie, na jakich produktach, w sensie na jakiej marce produktów pracujecie? I szczerze, na których pracuje Wam się najlepiej. Ja zmieniam właśnie moje dotychczasowe lakiery na te z [..] jakościowo u mnie wygrywają z innymi.
Jest chyba wiele fajnych firm

___
Oświetlenie uliczne
kajuś9944

Re: Lakiery do salonu

Post autor: kajuś9944 »

Barbaś pisze: ↑30 maja 2021, 15:15 Dziewczyny, które prowadzą swój własny salon stylizacji paznokci, albo pracują w takim miejscu. Powiedzcie, na jakich produktach, w sensie na jakiej marce produktów pracujecie? I szczerze, na których pracuje Wam się najlepiej. Ja zmieniam właśnie moje dotychczasowe lakiery na te z Victoria Vynn ... jakościowo u mnie wygrywają z innymi.
Właśnie nie wiem, które będą najlepsze
ODPOWIEDZ