infekcje intymne

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Laurasó

infekcje intymne

Post autor: Laurasó »

Zdrowie intymne często bywa zaniedbywane a już na pewno kobiety niestety nie chodzą do lekarza ... bo często się wstydzą . Uważam ,że niepotrzebnie.Zdrowie to najwyższa wartość i powinnyśmy o nie szczególnie dbać. Mamy różne dolegliwości i nie zawsze wiemy jak sobie z nimi radzić.Jak wyleczyć bakteryjne zapalenie pochwy ? - jeśli objawu nas na prawdę mocno niepokoją wizyta u lekarza jest niezbędna ,często jednak możemy pomóc sobie same, jeśli wiemy jak i mamy octenisept.
żanetka

Re: infekcje intymne

Post autor: żanetka »

Miałam już kilka infekcji w swoim życiu i dla tego wiem że kiedy mam suchość pochwy i nieprzyjemny ból muszę zastosować globulki dopochwowe cicatridina , w bardzo krótkim czasie odbudowują błonę śluzową pochwy i uczucie dyskomfortu znika . Dobrze ze są do zakupienia bez recepty bo w razie potrzeby każda może je zastosować
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: infekcje intymne

Post autor: piratka »

żanetka pisze: ↑24 kwie 2021, 22:28 Miałam już kilka infekcji w swoim życiu i dla tego wiem że kiedy mam suchość pochwy i nieprzyjemny ból muszę zastosować globulki dopochwowe cicatridina , w bardzo krótkim czasie odbudowują błonę śluzową pochwy i uczucie dyskomfortu znika . Dobrze ze są do zakupienia bez recepty bo w razie potrzeby każda może je zastosować
Dobrze wiedzieć! Ja na pewno je sobie kupię!
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: infekcje intymne

Post autor: kaktusowa »

Laurasó pisze: ↑24 kwie 2021, 21:14 Zdrowie intymne często bywa zaniedbywane a już na pewno kobiety niestety nie chodzą do lekarza ... bo często się wstydzą .
Tak, to jest poważny problem bo nieraz profilaktyka ratuje życie. Nawet jak masz hpv odpowiedzialnego za powstawanie raka szyjki macicy to możesz się go pozbyć dzięki papilocare i nie dopuścisz w ten sposób do rozwoju nowotworu
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: infekcje intymne

Post autor: bidon »

By zapobiegać takim infekcjom warto też dodatkowo stosować żel feminum który nie tylko działa nawilżająco i przywraca komfort przy suchości pochwy ale też ma działanie antyinfekcyjne dzięki zawartości kwasu mlekowego w składzie :) no i jest bezzapachowy, nie zostawia plam, a dzieki tubce łatwo sie go używa :)
Awatar użytkownika
mercy
Posty: 60
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:30

Re: infekcje intymne

Post autor: mercy »

A jak sobie radzcie z infekcjami dróg moczowych? przyznam szczerze, ze kiedys dla mnie zapalenie pecherza to byla jedna wielka udreka, dopadalo mnie kilka razy do roku... odkad stosuje urolact, zapobiegawczo, to mam swiety spokoj i nie mam juz takich nawrotów.
elizabęth

Re: infekcje intymne

Post autor: elizabęth »

Jest to bardzo istotne, żeby zadbać o higienę intymną. Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy jaką sobie krzywdę wyrządzają nie dbając i nie sprawdzając się co jakiś u specjalisty. Zdrowie jak i życie mamy jedno. Zamiast konsultować się w internecie, warto się umówić z odpowiednim specjalistą.


-----------------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Eliza z https://www.bank-opening-times.com/
ODPOWIEDZ