Kosmetyki z apteki

Pielęgnacja to podstawa. Rozmawiamy o podstawach dbania o skórę, azjatyckich sposobach na urodę, skutecznych produktach, składach INCI i nie tylko.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Kosmetyki z apteki

Post autor: guru »

Jestem ciekawa, czy kupujecie może kosmetyki w aptece? Czy wolicie kupować w drogerii? Ja mam wrażliwą skórę i zastanawiam się poważnie nad tym, aby zamówić jakiś dermokosmetyk z apteki https://www.apteka-leki.pl/ . Kupujecie takie produkty?
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: candy »

Kosmetyki zazwyczaj kupujemy w aptece albo drogerii. A ja właśnie szykuję swoją prywatną apteczkę na wyjazd w góry z dzieciakami. I tak się zastanawiam co konkretnego powinnam zabrać ze sobą. Koleżanka mówi, aby zabrała ze sobą także opatrunki uciskowe bo to jednak różnie bywa. Nawet nam może zdarzyć się źle stąpnąć a taka opaska z pewnością się przyda.
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: Syliwa43 »

Kosmetyki z apteki są strasznie drogie. Ja stawiam na dobre kosmetyki, ale jednak trochę tańsze. Bardzo lubię kosmetyki marki Hildegard Braukmann. Super służy mi ich nagietkowy krem do stóp, odkąd go stosuje mam dużo mniej popękane pięty i ogólnie ładniejsze stopy.
Awatar użytkownika
tadzikpos
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:44
Lokalizacja: Łeba
Kontakt:

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: tadzikpos »

Nie kupuję kosmetyków w aptece tylko w znanej sieci drogerii. Nie mam ich dużo, ale wystarczająco. W szczególności dbam o dłonie i włosy. jest już lekka siwizna, ale na DX2 jeszcze nie decyduję się. regenerum do paznokci jest świetne.
Awatar użytkownika
blondzia
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2019, 10:00

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: blondzia »

Ja kupuje, novaclear, to dermokosmetyki dostępne właśnie w aptece i bardzzo dobre także polecam :)
Awatar użytkownika
mirona
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 0:06

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: mirona »

Tak, kupuję regularnie na doz.pl Moje ulubione marki ostatnio to botame i enilome.
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: Zosia »

A czy któraś z Was korzystała może z możliwości wykonania kremu na miejscu w aptece? Jakiś czas temu miałam okazję zrealizować w aptece DOZ receptę na maść wykonaną na miejscu w aptece (z przepisu dermatologa) ale z tego co kojarzę, mają też możliwość wykonania kosmetyków.
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: Zosia »

.
Awatar użytkownika
roszponka
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2020, 12:03

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: roszponka »

Kupuje tylko naturalne produkty do pielegnacji ciała, twarzy jak i włosów. Moja ulubiona marka to orientana, mają szeroką game produktów do skóry z różnymi problemami, a ich produkty są dostępne i w drogeriach i w aptekach :)

tajemnice różańca modlitwa
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: Frania »

Ja myślę, że w aptece na pewno warto się zaopatrzyć w coś dobrego na podrażnienia skóry, na przykład Octenicare. Takie podrażnienia mogą być spowodowane różnymi czynnikami, ale jedno jest pewne - im szybciej zaczniemy działać w kierunku ich zmniejszenia, tym szybciej poczujemy ulgę ;)
łiggi

Re: Kosmetyki z apteki

Post autor: łiggi »

Ponieważ mam skórę suchą i skłonną do podrażnień czesto kupuję dermokosmetyki, zaczęłam kupować tutaj https://www.aptelia.pl/apteka/k7039-Der ... dla_kobiet mają bardzo duży wybór i ceny sa korzystne, zamowienia szybko dostarczają ............
ODPOWIEDZ